Dorota Wellman w nowym programie telewizyjnym. "Kto to wie?" pojawi się w wiosennej ramówce TVN

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dorota Wellman prowadzą w programie "Kto to wie?"

Dorota Wellman zaskoczyła widzów "Dzień Dobry TVN" i pojawiła się na słynnych kanapach jako… gość. To jednak nie koniec niespodzianek dla widzów. Dziennikarka została prowadzącą nowego programu "Kto to wie?", który pojawi się na antenie TVN już tej wiosny. Kto wystąpi i na czym polega nowy format?

Program zadebiutuje w ramówce TVN wraz z wiosenną ramówką. Audycja powstaje na licencji "Let's Ask America". Za jego dystrybucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim Studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama
Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama Dorota Wellman opowiedziała o swoim podejściu do sławy i popularności, a także do rozpoznawalności, którą nie ukrywa, że bardzo lubi. - Jeśli ktoś mówi, że nie lubi popularności, to myślę sobie, że troszeczkę oszukuje - mówiła w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Dorota Wellman została prowadzącą nowego programu TVN. Kiedy emisja "Kto to wie?"

Nowoczesne studio telewizyjne, najnowsza technologia, niebanalne pytania, wielkie pieniądze do wygrania i ona - ulubienica widzów TVN - Dorota Wellman. "Kto to wie?" to gra, jakiej jeszcze w historii polskiej telewizji nie było. 

"To ogromna satysfakcja, że oprócz prowadzenia "Kto to wie?", mogę też współtworzyć program. Zupełnie nowa formuła show pozwala mi na bliski kontakt z widzami. Dzięki temu, że zawodnicy odpowiadają na pytania ze swojej kanapy, nie czują presji kamer. Trudno dostrzec, że jest to dla nich debiut telewizyjny. Pasmo, w którym będzie emitowana nasza gra to czas, kiedy widzowie chcą odpocząć po pracy, rozerwać się – i to właśnie im zapewnimy" - mówi Dorota Wellman. 

"Kto to wie?" - na czym polega nowy program TVN?

"Kto to wie?" zaprosi widzów do wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu. Dorota Wellman dzięki zaawansowanej technologii połączy się wirtualnie z uczestnikami gry. Ich zadaniem będzie… sprawdzenie swojej intuicji. 

Polacy odpowiedzieli w sondażach na najróżniejsze pytania. Wśród z nich znajdziemy rozważania takie jak:

"Częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?"

"Więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?" 

W każdym z odcinków Dorota Wellman wprowadzi do gry czterech uczestników, którzy w  czterech rundach będą musieli obstawić odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdym z etapów show opuści jeden zawodnik. Szczęśliwy zwycięzca otrzyma szansę na wygranie nawet 20 tysięcy złotych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości