Nowy cykl "Rozmowy Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman porozmawia z Lechem Wałęsą

Autor:
Kamila
Jamrożek
Wywiad Doroty Wellman z Lechem Wałęsą w nowym cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN"

"Rozmowy Dzień Dobry TVN" to nowy cykl, którego bohaterami są postacie ze świata polityki, kultury, nauki. Prowadzący spotykają się z wyjątkowymi gośćmi, którzy opowiadają o swoich poglądach, dokonaniach, spojrzeniu na rzeczywistość. 

Bohaterem pierwszego odcinka cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN" będzie Lech Wałęsa, z którym rozmawiała Dorota Wellman.

"Rozmowy Dzień Dobry TVN" – o czym jest program?

"Dzień Dobry TVN" to program, który kocha rzesza widzów. Nie ma to jak porządna dawka pozytywnej energii już od samego rana! Spotkanie z ulubionymi prowadzącymi to najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia. Obok rozrywki, gwiazd i ciekawostek ze świata show-biznesu program wypełniają rozmowy z ekspertami, reportaże, aktualne informacje z kraju i ze świata oraz wywiady z wyjątkowymi gośćmi.

Bohaterami nowego cyklu "Rozmowy Dzień Dobry TVN" będą właśnie tacy goście - autorytety, nietuzinkowe i wielkie postacie świata kultury, sztuki, nauki, polityki. W szczerych rozmowach opowiedzą o swojej karierze, doświadczeniach, ale też życiu prywatnym. Otwartość na drugiego człowieka, wrażliwość, dociekliwość dziennikarska - to dzięki tym cechom prowadzących "Dzień Dobry TVN" będą to wyjątkowe spotkania, poszerzone wersje wywiadów, których fragmenty widzowie zobaczą wcześniej w porannym programie.

Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama
Dorota Wellman szczerze o sławie. Wyjaśniła, dlaczego nie chce założyć Instagrama

"Rozmowy Dzień Dobry TVN" – wywiad Doroty Wellman z Lechem Wałęsą

Bohaterem pierwszego odcinka "Rozmów Dzień Dobry TVN" będzie Lech Wałęsa. W rozmowie z Dorotą Wellman opowie między innymi o karierze w polityce, rodzinie, dzieciach i zdrowiu. Dzięki połączeniu dziennikarskiej pasji do zadawania pytań i empatii oraz niezwykłej historii zaproszonego do rozmowy gościa będzie to wyjątkowy wywiad.

"Ciekawość świata i drugiego człowieka to nieodłączne cechy zawodu dziennikarza. Jeśli stworzysz drugiej osobie przestrzeń do rozmowy, wymiany myśli, poglądów, nawet w przypadku dobrze znanych bohaterów, możesz odkryć nową historię czy nieoczekiwaną płaszczyznę porozumienia" - powiedziała Dorota Wellman.

Prezenterka wyjaśniła, czego możemy spodziewać się po nowym cyklu w telewizji TVN.

"W 'Rozmowach Dzień Dobry TVN' zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas" - wyjaśniła Dorota Wellman.

"Rozmowy Dzień Dobry TVN" – kiedy oglądać?

"Rozmowy Dzień Dobry TVN" zadebiutują na antenie TVN 10 grudnia o godzinie 11. 25, tuż po zakończeniu programu "Dzień Dobry TVN". Nie możecie przegapić nowego cyklu, dlatego w sobotę nie wyłączajcie zbyt wcześnie telewizorów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości