Ktoś włamał się na posesję Joanny Opozdy. "To, co zrobiłeś, jest nielegalne"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Syn Joanny Opozdy przebywa w szpitalu

Joanna Opozda świętowała swój pierwszy Dzień Matki, gdy ktoś zakłócił jej spokój i włamał się na posesję, na której przebywała razem z Vincentem. Tajemniczy mężczyzna nielegalnie zrobił aktorce zdjęcia z ukrycia, o czym też opowiedziała na swoim InstaStories. Gwiazda zwróciła się też do włamywacza.

Joanna Opozda pod koniec lutego urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Vincenta, który jest owocem jej związku z Antkiem Królikowskim. Gwiazda nie miała łatwego startu w macierzyństwo, które z czasem całkowicie ją pochłonęło. Dziś aktorka nie ukrywa, że to właśnie jej syn jest jej największą miłością i prezentem od losu. Joanna Opozda i maluch wyjechali za Warszawę w celu świętowania ich pierwszego Dnia Matki. W pewnym momencie na wynajętej przez nich posesji pojawił się jednak włamywacz z aparatem.

Joanna Opozda zwróciła się do włamywacza, który robił jej zdjęcia z ukrycia

Joanna Opozda postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii na swoim InstaStories, gdzie przyznała, że ktoś naruszył jej prywatność, by nielegalnie zrobić jej i dziecku zdjęcia.

"Chciałam tylko poinformować osobę, która wczoraj włamała się na prywatną posesję, którą wynajęłam i robiła mi zdjęcia z ukrycia, że na całym terenie jest monitoring. Wszędzie są znaki 'zakaz wjazdu' i 'teren prywatny'" - opisywała.

Potem aktorka zwróciła się bezpośrednio do włamywacza.

"Człowieku! Że chciało ci się taki kawał z Warszawy jechać i siedzieć w krzakach to się dziwię. Wiem, że teraz rozsyłasz zdjęcia do wszystkich portali, licząc, że ktoś tak jak ty złamie prawo i je opublikuje. Dla twojej wiadomości — to, co zrobiłeś, jest nielegalne" - podkreśliła stanowczo gwiazda.

Z treści wpisu Joanny Opozdy można wywnioskować, że nie pozostawi sprawy jedynie na opisaniu jej w sieci. Na razie jednak gwiazda nie zapowiedziała oficjalnie podjęcia kroków prawnych w tej kwestii.

Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda nie miała ostatnio najlepszego czasu

Zainteresowanie włamywacza, którym najprawdopodobniej był natrętny paparazzi, nie wzięło się znikąd. Joanna Opozda jest bowiem od kilku miesięcy na nagłówkach wszystkich mediów. Początkowo wszyscy rozpisywali się o awanturze z użyciem broni w jej rodzinnym domu, co nie wpłynęło dobrze na ciążę celebrytki. Aktorka nie ukrywała, że bardzo źle znosi swój "błogosławiony stan", a w efekcie permanentnego stresu trafiła też do szpitala. Na szczęście sam poród odbył się bez komplikacji i 22 lutego br. Joanna Opozda powitała na świecie syna Vincenta.

W tym samym czasie zaczęły się też pojawiać plotki o kryzysie w jej małżeństwie z Antkiem Królikowskim. Wiadomo, że małżonkowie od jakiegoś czasu nie mieszkają już razem, a sama Joanna Opozda mówiła na swoim Instagramie, że musiała szybciej wrócić do pracy, by móc finansować wychowywanie syna. Gwiazda usunęła też wcześniej publikowane zdjęcia z mężem. Jak na razie jednak ani ona, ani sam Antek Królikowski nie potwierdzili oficjalnie swojego rozstania.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości