Antoni Królikowski

Antoni Królikowski zdecydował się na szczery wywiad, w którym opowiedział o życiu z nową ukochaną u boku. Aktor podkreśla, że Izabela jest dla niego wsparciem. "Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej" - powiedział.

Joanna Opozda wraca do świata mediów i show-biznesu. Kilka miesięcy po narodzinach syna Vincenta, aktorka coraz chętniej pokazuje się publicznie. Teraz aktorka zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi na Instagramie, podczas której wyznała słodko-gorzką prawdę o powrocie do sylwetki sprzed ciąży.

Wiele gwiazd nadaje dzieciom bardzo oryginalne i nietuzinkowe imiona. Na taki krok zdecydowali się m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Figura, Michał Wiśniewski, Aleksandra Domańska, Zofia Zborowska czy Lara Gessler. Jak nazywają się ich pociechy?

Joanna Opozda zaskoczyła ostatnio internautów. Na Instagramie opublikowała fragment wywiadu z francuską aktorką Brigitte Bardot, w którym poruszono temat związku z żonatymi mężczyznami. Fani odebrali to jednoznacznie.

Antoni Królikowski udzielił głośnego wywiadu, w którym bez ogródek opowiadał o kulisach małżeństwa z Joanną Opozdą. Aktor wyznał, że nie mieszkał ze swoją żoną. Powiedział też o sakramencie małżeństwa i odniósł się do nowej relacji.

Antek Królikowski i jego ukochana Izabela już się nie ukrywają. Aktor udostępnił na InstaStories krótkie nagranie z randki. Warszawskie bulwary wiślane przemierzali na skuterze. Romantycznie?

Niedawno swoją oficjalną premierę miała powieść sensacyjna napisana przez Ewę Minge. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd, w tym Joanny Opozdy. Ewa Minge w jednym z wywiadów przyznała, co sądzi o sytuacji aktorki oraz jej byłego partnera Antoniego Królikowskiego.

Antoni Królikowski w najnowszym wywiadzie powiedział, że bardzo chciałby móc spełniać się w roli ojca. Zaznaczył, że jest to w tej sytuacji nierealne, ale chciałby spędzać z małym Vincentem dużo więcej czasu. "Chciałbym móc być prawdziwym ojcem i iść z nim na spacer, zmienić mu pieluchę i wstawać w nocy" - powiedział.

Antek Królikowski w najnowszym wywiadzie oskarżył Joannę Opozdę o wykorzystywanie wizerunku ich syna na Instagramie oraz utrudnianie mu kontaktu z Vincentem. Aktor zarzucił jej też kłamstwo. W jakiej sprawie? Przekonajcie się sami. Jest też odpowiedź aktorki.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda świętowaliby właśnie pierwszą rocznicę ślubu. Jednak obojgu bynajmniej nie zależało na romantycznych wspominkach tego dnia. Oboje dodali zdjęcia z podróży. Aktor wyjechał z nową dziewczyną na wakacje, na których słuchali piosenek popularnego polskiego rapera - Taco Hemingwaya. Joanna Opozda spędzała czas z synkiem. Też wybrali się w podróż.

Joanna Opozda od kilku dni toczy w mediach społecznościowych spór z rodziną Królikowskich. Udział w nim bierze nie tylko Antoni, ale także jego rodzeństwo i mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Młoda mama postanowiła w jednym ze swoich wpisów odwołać się do słów byłej teściowej.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na łamach tygodnika miała rzekomo zaprosić Joannę Opozdę do rodzinnej posiadłości. Mama Vincenta odpowiedziała, twierdząc, że o rzekomym zaproszeniu dowiedziała się z mediów. Niedługo później Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaprzeczyła, jakoby udzieliła w ostatnim czasie jakiegokolwiek wywiadu.

Joanna Opozda pokazała mamę i babcię. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym uwieczniona została kobieca część rodu Opozdów. Mama Joanny Opozdy wygląda kwitnąco.

Minione miesiące wśród gwiazd i artystów obfitowały w narodziny. 23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. To właśnie z tej wyjątkowej okazji pragniemy przypomnieć wam, którzy znani i lubiani mężczyźni obchodzą dziś swoje święto.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wystąpili razem w romantycznym teledysku do piosenki aktorki "Milczysz". To ich pierwszy wspólny projekt od początku ich znajomości. Teraz przypominamy historię ich miłości.

Antoni Królikowski i Alan Andersz przez wiele lat byli dobrymi przyjaciółmi. Już od jakiegoś czasu aktorzy nie mają ze sobą kontaktu. Teraz w ostatnim w wywiadzie Alan Andersz skomentował zachowanie swojego byłego przyjaciela.

Joanna Opozda trzy miesiące temu urodziła pierwsze dziecko - syna Vincenta. Mimo że chłopiec jest jeszcze malutki, zdecydowała się wziąć udział w gali zakończenia festiwalu Mastercard Off Camera 2022 w Krakowie. Dlaczego tak szybko zdecydowała się wrócić do pracy? Wszyscy zrozumieją ten powód.

Kilka godzin po wyemitowaniu odcinka programu "Przez Atlantyk", w którym Antek Królikowski oznajmił, że od kilku lat choruje na stwardnienie rozsiane, w sieci pojawił się wpis jego mamy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wsparła syna i dodała motywujący opis.

Antoni Królikowski zreflektował się i ogłosił rezygnację ze współpracy z federacją Royal Division, która miała zorganizować pojedynek sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Na aktora spadła ogromna fala krytyki. Teraz nagrał krótkie wideo, w którym przeprosił za swój pomysł i dodał, że ma problemy zdrowotne.

Antoni Królikowski założył organizację freak fight MMA. Aktor zapowiedział walkę aktorów udających Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Polskie gwiazdy ostro krytykują zachowanie męża Joanny Opozdy. Sytuację opisały zagraniczne media.

Katarzyna Skrzynecka skomentowała relacje w rodzinie Królikowskich. Odniosła się do wieści o kryzysie w związku Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy.

Program "Przez Atlantyk" gromadzi przed ekranami tysiące widzów. W najnowszym odcinku ilość bodźców, emocji i różnicy zdań doprowadziła do burzliwych dyskusji. Internauci podzieleni. "Po nich się tego nie spodziewałem. Emocje wzięły górę".

Antek Królikowski wspomina 2020 rok i moment załamania. Śmierć ojca i ucieczka w alkohol przed narodzinami syna.

Zygmunt Miłoszewski wypowiedział się na temat życia w blasku fleszy. "To jest pewna gra, że jak po prostu zapraszasz ludzi do swojego życia, no to potem nie możesz ich wyprosić na momenty trudne. Dlatego ja na przykład tego nie robię" - podkreśla.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski to jedna z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Po kilku miesiącach związku para rozstała się, a niedługo później zaliczyła głośny powrót, a niedługo później ślub. Dwa dni temu aktorska para powitała na świecie swojego pierwszego synka Vincenta, a teraz pojawiły się głosy o ich rozstaniu.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w końcu zostali rodzicami. Małżeństwo przywitało na świecie swoje pierwsze dziecko. Synek pary przyszedł na świat dokładnie 22.02.2022 r. Tej dacie przypisywane jest szczególne znaczenie. Antoni Królikowski pokazał nowe zdjęcie ukochanej i dziecka. Aktor rozmyśla nad dniem urodzenia syna.

Joanna Opozda przywitała na świecie swojego synka, Vincentego. Aktorka po raz pierwszy została mamą, a zdjęciem z maleństwem podzieliła się z fanami. Napisała także niezwykle poruszające wyznanie, witając malucha wśród bliskich: "Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z Miłości…".

Magda Gessler jest nie tylko niekwestionowanym autorytetem kulinarnym, ale przede wszystkim niekwestionowaną ikoną popkultury. W najnowszym wywiadzie gwiazda otworzyła się na temat relacji z personelem we własnej restauracji, opowiedziała o wizerunku, który może wprowadzać w błąd i o tym, kto mógłby wcielić się w nią w ekranizacji biografii. Odpowiedź może zaskoczyć.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka, które lada moment przyjdzie na świat. Na Instagramie z okazji walentynek aktor opublikował urocze zdjęcie ciężarnej żony.