Gwiazdy

Kylie Jenner i Travis Scott powitali na świecie drugie dziecko

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Kylie Jenner powitała na świecie swoje drugie dziecko, którego ojcem jest Travis Scott. 24-letnia siostra Kim Kardashian  jest już mamą córeczki Stormi.

Kylie Jenner powitała na świecie drugie dziecko, którego ojcem jest Travis Scott. Gwiazdy są już rodzicami małej Stormi.

Kylie Jenner radosną nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych. Opublikowała urocze zdjęcie noworodka i zdradziła jego płeć.

Kylie Jenner urodziła synka

Kylie Jenner zdobyła popularność dzięki słynnemu reality show "Z kamerą u Kardashianów". Od czasu emisji show Kardashianowie cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Na Instagramie śledzi ją ponad 300 mln osób!

Dlatego też wiadomość o drugiej ciąży najmłodszej siostry Kim Kardashian wywołała wielkie poruszenie w mediach. Celebrytka długo zwlekała z podzieleniem się dobrymi wieściami. Zrobiła to dopiero, gdy ciążowe krągłości były już widoczne. Opublikowała bardzo emocjonujące nagranie z reakcją na wiadomość o ciąży jej partnera Travisa Scotta i jej mamy Kris Jenner.

Drugie dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta przyszło na świat 2 lutego, jednak gwiazda znów zwlekała z poinformowaniem o tym fanów. Post na ten temat pojawił się na Instagramie celebrytki dopiero teraz. Gwiazda wstawiła na swoim profilu zdjęcie przedstawiające maleńką rączkę dziecka. Młoda mama w opisie dodała datę urodzenia dziecka oraz niebieskie serduszko, co wskazuje na to, że jest to chłopczyk. Zdjęcie możecie zobaczyć TUTAJ.

Gratulacje dla Kylie Jenner i Travisa Scotta z okazji narodzin dziecka

Pod postem z radosną nowiną pojawiła się lawina gratulacji dla pary celebrytów z okazji narodzin nowego dziecka. Oczywiście wśród gratulujących można znaleźć wiele sław. Oprócz członków rodziny Kardashainów i szczęśliwego ojca, na zdjęcie Kylie Jenner zareagowała m.in. Hailey Bieber.

Na razie rodzice nie ujawniają więcej szczegółów na temat nowo narodzonego dziecka oraz nie pokazują jego twarzy. Na informację o tym, jak ma na imię młodszy brat trzyletniej Stormi, zapewne trochę jeszcze poczekamy.

Zobacz wideo:

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala Źródło: Co za Tydzień

Kylie Jenner i Travis Scott znów są razem

Kylie Jenner poznała rapera Travisa Scotta w kwietniu 2007 r. Niedługo później zostali parą, a już w lutym rok później powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Stormi. We wrześniu 2019 r. rozstali się. Kiedy wybuchła pandemia COVID-19 rodzina postanowiła zamieszkać razem, co pozwoliło naprawić i umocnić ich relacje. Para postanowiła do siebie wrócić, a wkrótce potem media obiegła informacja o kolejnym dziecku.

Czytaj także:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Frazer Harrison/Getty Images

Pozostałe wiadomości