Kylie Jenner i Travis Scott powitali na świecie drugie dziecko

Kylie Jenner powitała na świecie swoje drugie dziecko, którego ojcem jest Travis Scott. 24-letnia siostra Kim Kardashian jest już mamą córeczki Stormi.
Kylie Jenner urodziła.
Źródło: Frazer Harrison/Getty Images
Kylie Jenner powitała na świecie drugie dziecko, którego ojcem jest Travis Scott. Gwiazdy są już rodzicami małej Stormi.

Kylie Jenner radosną nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych. Opublikowała urocze zdjęcie noworodka i zdradziła jego płeć.

Kylie Jenner urodziła synka

Kylie Jenner zdobyła popularność dzięki słynnemu reality show "Z kamerą u Kardashianów". Od czasu emisji show Kardashianowie cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Na Instagramie śledzi ją ponad 300 mln osób!

Dlatego też wiadomość o drugiej ciąży najmłodszej siostry Kim Kardashian wywołała wielkie poruszenie w mediach. Celebrytka długo zwlekała z podzieleniem się dobrymi wieściami. Zrobiła to dopiero, gdy ciążowe krągłości były już widoczne. Opublikowała bardzo emocjonujące nagranie z reakcją na wiadomość o ciąży jej partnera Travisa Scotta i jej mamy Kris Jenner.

Drugie dziecko Kylie Jenner i Travisa Scotta przyszło na świat 2 lutego, jednak gwiazda znów zwlekała z poinformowaniem o tym fanów. Post na ten temat pojawił się na Instagramie celebrytki dopiero teraz. Gwiazda wstawiła na swoim profilu zdjęcie przedstawiające maleńką rączkę dziecka. Młoda mama w opisie dodała datę urodzenia dziecka oraz niebieskie serduszko, co wskazuje na to, że jest to chłopczyk. Zdjęcie możecie zobaczyć TUTAJ.

Gratulacje dla Kylie Jenner i Travisa Scotta z okazji narodzin dziecka

Pod postem z radosną nowiną pojawiła się lawina gratulacji dla pary celebrytów z okazji narodzin nowego dziecka. Oczywiście wśród gratulujących można znaleźć wiele sław. Oprócz członków rodziny Kardashainów i szczęśliwego ojca, na zdjęcie Kylie Jenner zareagowała m.in. Hailey Bieber.

Na razie rodzice nie ujawniają więcej szczegółów na temat nowo narodzonego dziecka oraz nie pokazują jego twarzy. Na informację o tym, jak ma na imię młodszy brat trzyletniej Stormi, zapewne trochę jeszcze poczekamy.

Zobacz wideo:

GLAM_NAJDROZSZEWSZAFIE
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala
Źródło: Co za Tydzień

Kylie Jenner i Travis Scott znów są razem

Kylie Jenner poznała rapera Travisa Scotta w kwietniu 2007 r. Niedługo później zostali parą, a już w lutym rok później powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Stormi. We wrześniu 2019 r. rozstali się. Kiedy wybuchła pandemia COVID-19 rodzina postanowiła zamieszkać razem, co pozwoliło naprawić i umocnić ich relacje. Para postanowiła do siebie wrócić, a wkrótce potem media obiegła informacja o kolejnym dziecku.

Czytaj także:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Frazer Harrison/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości