Lara Gessler o ciąży w czasie wojny. "To nie są warunki"

Źródło:
Dzień Dobry TVN
Lara Gessler

Lara Gessler podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o drugiej ciąży, planowaniu powiększenia rodziny oraz reakcji Magdy Gessler na wieść, że ponownie zostanie babcią.

Lara Gessler niedawno ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Znana restauratorka półtora roku temu została mamą Neny, która od razu stała się jej oczkiem w głowie. Niedługo dziewczynka doczeka się młodszego rodzeństwa.

Lara Gessler jest w drugiej ciąży. "Nie zakładaliśmy kończyć na Nenie"

Lara Gessler w rozmowie z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" zapewniła, że czuje się dobrze. Nawiązała jednak do obecnej sytuacji w Europie i zauważyła, że gdy zaszła w ciążę w Neną, również nie było na świecie spokoju. 

"Ostatnio jest nawał różnych zadań, więc to nie są (...) warunki do takiego spokojnego "ciążowania". Chociaż powinnam się przyzwyczaić, bo jak byłam w ciąży z Neną, to się zaczynała pandemia. Ale czuję się bardzo dobrze" - powiedziała Lara Gessler.

Córka Magdy Gessler nawiązała także do wideo, jakie opublikowała swego czasu na Instagramie. To właśnie za jego pośrednictwem ona i jej mąż Piotr Szeląg oraz Nena ogłosili światu radosną nowinę. Okazało się jednak, że nie wszystko poszło po ich myśli. 

"Nena miała najpierw podbiec do taty, ale była tak zainteresowana kwiatkami dookoła, że Piotr musiał ją wziąć na ręce" - wyjaśniła.

Lara Gessler została także zapytana o płeć drugiego dziecka. Restauratorka jednak nie chciała zdradzić tej informacji. Powiedziała jednak, jak na wieść o ciąży zareagował sam Piotr Szeląg. "Przyjął to wspaniale. Nigdy nie zakładaliśmy kończyć na Nenie. Bardzo się ucieszył. Tak chcieliśmy, (...) chcieliśmy mieć jedno po drugim" - mówiła.

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Lara Gessler o reakcji mamy na wieść o ciąży. "To był ostry moment"

Lara Gessler zdradziła także, jak na wieść o drugiej ciąży zareagowała jej mama. Magda Gessler bowiem, gdy rodziła się Nena, wprost tryskała szczęściem. 

"Jak babcia Magda się dowiedziała, to akurat był taki ostry moment, jeżeli chodzi o wojnę. Więc generalnie drżała o wszystkich swoich bliskich. Oczywiście się ucieszyła, ale na początku powtarzała: 'Musicie jeszcze bardziej na siebie uważać'" - powiedziała Lara Gessler.

Córka prowadzącej "Kuchenne rewolucje" przyznała, że kontakt babci z wnuczką jest wzorowy.

"Nena jest już na takim etapie, że kontakt z babcią bardzo lubi. Myślę, że ona się będzie podwójnie realizować" - przyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości