Leon Myszkowski o planach na przyszłość. Syn Justyny Steczkowskiej chce się zaręczyć?

Leon Myszkowski o planach na przyszłość
Leon Myszkowski o planach na przyszłość
Źródło: MWMEDIA
Leon Myszkowski od pewnego czasu związany jest z Ksenią. Syn Justyny Steczkowskiej chętnie zabiera ukochaną na branżowe wydarzenia, gdzie wspólnie pozują do zdjęć. W najnowszym wywiadzie Leon Myszkowski zdradził, czy w najbliższej przyszłości chce się ustatkować. Ma w planach zaręczyny?

Leon Myszkowski jest najstarszym synem Justyny Steczkowskiej, owocem jej związku z architektem i modelem Maciejem Myszkowskim. Mimo kryzysów małżonkom udało się stworzyć pełny dom i wychować dziecko, które od pewnego czasu idzie śladami sławnej mamy. Leon Myszkowski jest DJ-em, a dzięki dorastaniu z blasku fleszy zdaje się, że zna show-biznes od podszewki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski

Leon Myszkowski chce się ustatkować?

Od pewnego czasu Leon Myszkowski jest szczęśliwie zakochany. Jego partnerka Ksenia pochodzi z Białorusi i jest o cztery lata starsza od mężczyzny. Po raz pierwszy pokazali się razem na ściance podczas zeszłotocznej Gali Mistrzów Sportu. Jak Justyna Steczkowska zareagowała na partnerkę syna?

"Mają dobry kontakt. Mają o czym pogadać. Ja raczej nie jestem specjalnie dobrym partnerem do damskich rozmów. W Polsce jest taki utarty stereotyp, że teściowa nie lubi narzeczonej. Teraz to już chyba jest bardziej taki żart. Nie wiem, czy ktoś naprawdę ma duże problemy z tym" - wyznał niegdyś w rozmowie z Plotkiem.

Niedawno para udzieliła wywiadu serwisowi Plejada. W rozmowie z dziennikarką Leon Myszkowski potwierdził, że Ksenię i jego mamę łączą dobre stosunku, bynajmniej nie mającego nic wspólnego ze stereotypowym postrzeganiem relacji partnerki i teściowej.

"U nas w domu nie było nigdy żadnego problemu w sensie na linii teściowa - dziewczyna. Wydaje mi się, że to taki utarty schemat, bardziej takie powiedzenie, że teściowa nie lubi synowej" - powiedział.

Choć para spotyka się już od pewnego czasu i chętnie uczestnicy razem w branżowych spotkaniach, jak na razie nie mają w planach zaręczyn. To nie jest dobry moment?

"Na ten moment nie wiem. Jesteśmy teraz na jakiejś tam ścieżce zawodowej, czy jak to tam można nazwać. Na wszystko przyjdzie czas. Jak my to zawsze mówiliśmy? Najpierw dom, potem ślub" - dodał.

Syn Justyny Steczkowskiej partnerka. Ksenia jest o 11 lat starsza?

Choć Ksenia jest od Leona Myszkowskiego starsza jedynie o 4 lata, przez pewien czas krążyła plotka, jakoby różnica wieku była znacznie większa. Syn Justyny Steczkowskiej w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską opowiedział o szczegółach tej zaskakującej plotki.

- Jak się poznawaliśmy, to ona miała 23 lata, a ja 19, dla niej mogło to zabrzmieć już średnio. Nie wyglądałem za bardzo na swój wiek. Cztery lata różnicy są między nami, a nie 11 jak to niektórzy opisali (śmiech). Nie wiem, czy ktoś nie połączył faktów, ale 1 kwietnia to Prima Aprilis (...) uznaliśmy, że to śmieszne, pójdźmy w to na chwilę, ale co do naszego spotkania, to ja ściemniłem, potem się przyznałem, na trzecim spotkaniu musiałem już wyprostować sytuację. Będzie co dzieciom opowiadać — powiedział Leon Myszkowski.

Syn Justyny Steczkowskiej w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską przyznał, że rozmawiają o przyszłości. 22-latek i jego dziewczyna myślą już o założeniu rodziny, jednak w dalekiej przyszłości.

- W przyszłości tak, na razie każde z nas skupia się na tym, aby rozwinąć się w swojej branży, żeby zarobić odpowiednie pieniądze i mieć swoje miejsce na stałe do życia, żeby później nie podejmować pochopnych decyzji — wyjaśnił wówczas Leon Myszkowski.

Całej rozmowy posłuchacie na cozatydzien.tvn.pl: Leon Myszkowski o mamie, partnerce, karierze i hejcie. "Będzie co dzieciom opowiadać"

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości