Leonardo DiCaprio znów jest singlem? Media donoszą o rozstaniu ze znacznie młodszą modelką

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio znowu samotny
Źródło: Getty Images
Zagraniczne media donoszą o rozstaniu Leonarda DiCaprio z prawie dwadzieścia lat młodszą aktorką Camilą Morrone. Para miała rzekomo zerwać po 4 latach związku.

Leonardo DiCaprio jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Rozpoznawalność przyniosły mu role m.in. w filmach "Co gryzie Gilberta Grape’a" czy "Całkowite zaćmienie", jednak to występ w najbardziej kasowej i nagradzanej produkcji "Titanic" okazał się bramą do wielkiej kariery. Sława Leonarda DiCaprio nie jest związana jedynie z jego pracą zawodową. Aktor słynie z posiadania wyjątkowo kochliwego serca, które jednocześnie nie jest zbyt stałe w uczuciach.

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone rozstali się

Serwis E! News poinformował o rozstaniu gwiazdorskiej pary. Doniesienia miała przekazać osoba z bliskiego otoczenia byłych zakochanych. Jak dotychczas zarówno 47-letni Leonardo DiCaprio, jak i 25-letnia Camila Morrone nie zabrali głosu.

O nowej partnerce Leonardo DiCaprio zagraniczne media zaczęły plotkować w 2017 roku, kiedy to aktor został zauważony w domu modelki. Niedługo później para wybrała się na wspólne wakacje. Po raz pierwszy pokazali się publicznie w 2018 roku na festiwalu Coachella.

14922682_mam-talent-simon-cowell-zapowiedz_720P (1)
"Mam talent!" Simon Cowell. Zapowiedź

Wszystkie kobiety Leonarda DiCaprio

Leonardo DiCaprio cieszy się popularnością wśród zagranicznych mediów. Te branżowe doceniają jego kunszt aktorski, natomiast te plotkarskie ochoczo rozpisują się na temat jego bogatego życia osobistego. Najczęściej to właśnie tabloidy informowały o zakończeniu kolejnego związku popularnego gwiazdor, ponieważ on sam stara się skrzętnie chronić swoją prywatność. Jednakże nietrudno zauważyć, że stan kawalerski wyjątkowo odpowiada aktorowi, który ma na koncie relacje z wieloma modelkami. Dotychczas Leonardo DiCaprio spotykał się m.in. z Kate Moss, Naomi Campbell, Heleną Christensen, Bar Refaeli czy 6 lat młodsza Gisele Bündchen. Od kilkunastu lat aktor wiąże się z coraz to młodszymi od siebie partnerkami.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: E! News

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości