Gwiazdy

Roksana Węgiel i Xavier Wiśniewski razem w teledysku. Fani ocenili występ. "Te kocie ruchy"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Xavier Wiśniewski wystąpił w teledysku Roksany Węgiel

20-letni Xavier Wiśniewski i 17-letnia Roksana Węgiel wystąpili razem w teledysku. Młoda wokalistka przedstawiła swój najnowszy utwór, w którym zachęca dziewczyny do buntu! Syn Michała Wiśniewskiego gra w klipie wideo do piosenki "Głośniej". Sprawdźcie, jak udała się współpraca młodych gwiazd.

Roksana Węgiel funkcjonuje na polskim rynku muzycznym od 2018 roku. Zabłysnęła w talent show, później wyjechała na Eurowizję Junior i przywiozła zwycięstwo. Dziewczyna dorasta na oczach fanów. Niedługo będzie pełnoletnia. Xavier Wiśniewski tańczy od dzieciństwa, ale od niedawna nagrywa piosenki. Roxie Węgiel postanowiła wykorzystać jego taneczny talent.

Roksana Węgiel i Xavier Wiśniewski w teledysku. Fani ocenili duet młodych gwiazd

Roksana Węgiel nagrała nową piosenkę, która może okazać się kolejnym radiowym hitem w jej karierze. Utwór nosi tytuł "Głośniej" i jest już dostępny w serwisie YouTube. Artystka i współtwórcy tego numeru zadedykowali go przede wszystkim dziewczynom.

"Głośniej" to hasło przewrotne — idealnie wpisuje się w taneczny, głośny beat, ale jest też swoistym protestem w imieniu girls' power. Bo dziewczyny wcale nie powinny być grzeczne i siedzieć cicho. Dziś muszą o swoje zawalczyć, wiedzieć czego chcą i nie bać się po to sięgać!

Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fani oceniają nowy teledysk Roksany Węgiel

Poniżej kilka komentarzy, które zostały opublikowane przez fanów wokalistki.

"Roxie, jestem z Ciebie mega dumna, głos masz wspaniały, ale TANIEC - to jest coś niesamowitego! Rozwijaj się kochana, bo ty na pewno zajdziesz daleko!" - przewiduje fanka.

"Świetna piosenka, bardzo mi się podoba. Jestem z ciebie dumna, widać ile pracy i serca włożyłaś w ten teledysk" - komentują fani.

 "Te kocie ruchy i w ogóle tych wszystkich ludzi, którzy brali udział w tym klipie" - zauważyła kolejna osoba.

"Zostawiła polską scenę muzyczną daleko w tyle. Kolejny numer i to klubowy, z ciekawym tekstem, teledyskiem, wokalem i bitem" - zachwalają internauci.

Wiele osób twierdzi, że Roksana Węgiel ma ogromny potencjał i jeszcze nas zaskoczy. Głośno jest teraz o jej młodszej koleżance - Sarze Egwu-James, która zaśpiewa w finale amerykańskiego "Mam talent!". 14-letnia Polka zachwyciła widzów na całym świecie. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć jej finałowy występ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości