Nie żyje aktor komediowy Leslie Jordan. Zginął w drodze do pracy

Leslie Jordan nie żyje
Leslie Jordan nie żyje
Źródło: Getty Images
Leslie Jordan nie żyje. Aktor komediowy zginął w poniedziałek 24 października w wypadku samochodowym. Jechał do pracy na plan zdjęciowy w Hollywood. Miał 67 lat.

O śmierci Lesliego Jordana poinformował jego agent. Aktor popularność zdobył rolą w serialu komediowym "Will i Grace". W czasie pandemii koronawirusa stał się gwiazdą mediów społecznościowych.

Leslie Jordan nie żyje - przyczyna śmierci

Leslie Jordan zginął w wypadku samochodowym, kiedy jechał na plan zdjęciowy do studia Warner Bros w Hollywood. Gwiazdor zasłabł za kierownicą i uderzył w ścianę budynku.

"Leslie Jordan najwyraźniej doznał nieokreślonego problemu medycznego za kierownicą swojego samochodu, kiedy jechał do pracy do studia Warner Bros w Hollywood. Po drodze pojazd uderzył w bok budynku" - poinformował agent gwiazdora Don LeClair.

Amerykański aktor zginął na miejscu. Agent Lesliego Jordana ubolewa nad wielką stratą. Stwierdził w oświadczeniu, że aktor miał wielki talent i czerpał niezwykłą radość ze swojej pracy.

"Świat jest dziś zdecydowanie o wiele ciemniejszym miejscem bez miłości i światła Lesliego Jordana. Brak wzrostu nadrabiał hojnością i wielkością jako syn, brat, artysta, komik, partner i człowiek" - przekazał agent w oświadczeniu.

Leslie Jordan - kim był?

Leslie Jordan był amerykańskim aktorem. Występował w filmach kinowych i produkowanych telewizyjnych. Grał także w teatrze. Najbardziej kojarzony jest jednak z pracy przy serialach telewizyjnych.

Występował gościnnie w filmach i serialach takich jak "Murphy Brown", "Lois i Clark: Nowe przygody Supermana", "Star Trek: Voyager", "Boston Public" czy "American Horror Story". Zdobył nagrodę Emmy za rolę w serialu "Will i Grace". Obecnie grał jedną z kluczowych postaci w amerykańskim serialu "Call Me Kat" u boku aktorki znanej z "Teorii Wielkiego podrywu" Mayim Bialik.

Leslie Jordan w serialu "Call Me Kat"
Leslie Jordan w serialu "Call Me Kat"
Źródło: Getty Images

W 2020 roku w czasie pandemii COVID-19 Leslie Jordan zdobył sławę w mediach społecznościowych. Młodzież szybko podchwyciła jego poczucie humoru. Dowcipne nagrania aktora o codziennym życiu w kwarantannie szybko stały się hitem na Instagramie.

Leslie Jordan znany był z niskiego wzrostu (150 cm) i charakterystycznego południowego akcentu. Był homoseksualistą walczącym o równe prawa dla wszystkich.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości