Wojtek Sawicki z "Life on Wheelz" wziął ślub! "Jesteśmy świetnym duetem i mamy na to papiery"

Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska
Life on Wheelz: Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska wzięli ślub!
Źródło: instagram.com/lifeonwhlz/
Stało się! Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska powiedzieli sobie "tak" na statku pływającym po Motławie. "Dzięki tobie przekonałem się, że wszystko jest możliwe" - mówił pan młody do swojej wybranki. Nowożeńcy pokazali romantyczne nagrania z wesela. Zobaczcie, jak się bawili!

Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska prowadzą profil na Instagramie "Life on Wheelz", na którym każdego dnia przekonują swoich obserwatorów, że dla miłości nie ma rzeczy niemożliwych. Ich perypetie śledzi ponad 130 tysięcy internautów.

W sobotę zakochani postanowili sformalizować swój związek. Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska wzięli ślub w bajkowej scenerii. Sami zobaczcie.

"Life on Wheelz". Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska wzięli ślub!

Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska pobrali się w iście bajkowej scenerii. "Tak" powiedzieli na statku pływającym po Motławie, a ślubu udzieliła im Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

"Państwo Sawiccy. To jest mój mąż. A to jest moja żona. Zrobiliśmy to!" - mówią na nagraniu świeżo upieczeni małżonkowie.

Na profilu "Life on Wheelz" znalazło się również nagranie z wesela.

Para młoda złożyła samodzielnie napisane przysięgi. Ich treść przeczytacie poniżej.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Life on Wheelz". Wyjątkowe przysięgi pary młodej

Zakochani złożyli wyjątkowe przysięgi, których treść znalazła się na stronie miasta Gdańsk.

"Gdy weszłaś po raz pierwszy do mojego pokoju, oślepił mnie blask twojej wyjątkowości. Już wtedy wiedziałem, że jesteś tą jedyną i że chcę spędzić z tobą resztę twoich dni. Wtedy, w tamtym momencie, wydawało się to szalone i niemożliwe do spełnienia. Ale dzięki twojej odwadze, uporowi i miłości jesteśmy tutaj na tym pięknym statku i bierzemy ślub. Dzięki tobie przekonałem się, że wszystko jest możliwe. Obiecuję, że przy mnie staniesz się najszczęśliwszą kobietą na świecie, przyrzekam ci, że zrobię wszystko, żebyś miała poczucie bezpieczeństwa i w każdej chwili będę po twojej stronie, i że nigdy razem nie będziemy się nudzić. W końcu jesteśmy genialnym zespołem, świetnym duetem, i teraz mamy na to papiery. Agato, kocham cię" - ślubował ukochanej Wojtek Sawicki.

Agata Tomaszewska również złożyła samodzielnie napisaną przysięgę.

Czym jest przysięga w naszych czasach? Czy mamy prawo w niestabilności świata mieć nadzieję i wierzyć? Ja zapytam, czy mamy prawo się poddać. Bo kto, jak nie my, zbuduje lepszy świat? Bo co innego nam pozostało, jak wiara w miłość? Zawsze szłam na przekór, więc na przekór niepewności i lękom składam ci przysięgę tutaj między niebem a ziemią, na wodzie, w wolnym mieście, w obliczu pokoleń przodkiń i przodków, których poświęcenie sprawiło, że my jesteśmy tutaj i łączymy nasze rody. Dziękuję im za to i ślubuję kontynuować ich dzieło. Ślubuję, bo wierzę, że słowa mają wartość, że miłość ma wartość i to, co zaczynamy tutaj, ma dla mnie wartość. Wojciechu Sawicki, ślubuję cię kochać i trwać przy tobie, dawać z siebie to, co najlepsze. Przysięgam ci wierność, wsparcie i przyjaźń. Kocham cię" - powiedziała panna młoda.

Aleksandra Dulkiewicz nie kryła wzruszenia.

"Jak nie wierzyć w miłość po takich słowach i po takiej uroczystości. To wyjątkowa uroczystość, przywracająca wiarę w miłość i pokazująca to, że pomimo przeciwności losu miłość jest możliwa, i że dzięki miłości można przenosić góry. Trzymam kciuki za Agatę i Wojciecha, bo są wyjątkowymi ludźmi" - powiedziała po ceremonii.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/lifeonwhlz/

podziel się:

Pozostałe wiadomości