Gwiazdy

Dorota Szelągowska pokazała brzuch. "Niezbyt piękny, ale mój". Ważny wpis projektantki

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Jesienna ramówka TVN. Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich projektantek wnętrz. Niedawno zadecydowała, że więcej uwagi poświęci swojej figurze i samoakceptacji. Od tego momentu relacjonuje ćwiczenia, dietę i efekty tej spektakularnej przemiany. "Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że można inaczej".

Dorota Szelągowska chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. Choć na próżno szukać tam zdjęć rodziny i opisów codzienności, dziennikarka nie stroni od relacjonowania swoich nowych projektów, pracy i ćwiczeń. Niedawno opublikowała zdjęcie swojego brzucha. Dodała ważny wpis.

Dorota Szelągowska o samoakceptacji 

Dziennikarka i projektantka wnętrz od kilku miesięcy systematycznie relacjonuje ćwiczenia i walkę o upragnioną sylwetkę. W jednej ze swoich ostatnich relacji udowodniła, że powiedzenie "w zdrowym ciele, zdrowy duch" jest prawdziwe. Dorota Szelągowska przyznała bowiem, że po latach ukrywania się za warstwami ubrań, z dumą patrzy na swoje ciało. 

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska o figurze i samoakceptacji Dorota Szelągowska Źródło: Instagram

"Brzuch - pierwszy raz od 21 lat na słońcu. Niezbyt piękny, ale mój. Trochę wstyd. Nie, że go pokazuję, tylko, że przez tyle lat myślałam o nim bez czułości. Starość jest fajna. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że można inaczej" - napisała w swojej relacji na Instagramie. 

Olga Buława w ciąży przytyła 35 kg
Olga Buława w ciąży przytyła 35 kg Źródło: Co za Tydzień

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

Dorota Szelągowska przechodzi swoją metamorfozę pod czujnym okiem trenera personalnego. Przyznaje, że treningi bywają ciężkie, jednak efekty zdecydowanie rekompensują jej pot i łzy pozostawione na macie do ćwiczeń. 

"[...] jakby co, to protipy z horrorów nie działają na trenerów. Nawet jak się człowiek nie rusza i nie mruga i nie oddycha, to i tak was widzą. I schowanie się pod matą do ćwiczeń też nie działa, choć zachęcałam do tego słowami - zobacz, jak mnie wcale nie widać" - napisała pod jednym z postów Dorota Szelągowska.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości