Znana aktorka krytykuje Kim Kardashian. "Przestańcie wspierać szkodliwe celebrytki"

Znana aktorka krytykuje Kim Kardashian
Znana aktorka krytykuje Kim Kardashian
Źródło: GettyImages
W mediach nie milkną echa po głośnym wywiadzie Kim Kardashian, która wyznała, że musiała schudnąć siedem kilogramów, aby zmieścić się w suknię Marylin Monroe, w której pojawiła się podczas tegorocznej Met Gali. Celebrytkę skrytykowała m.in. Lili Reinhart, mówiąc, że jej poglądy są "szkodliwe".

Podczas tegorocznej Met Gali pojawiło się wiele znanych gwiazd. Jedną z najciekawszych stylizacji miała na sobie Kim Kardashian, która założyła kultową już sukienkę Marilyn Monroe. Aktorka miała ją na sobie w 1962 r. podczas historycznego wykonania piosenki "Happy Birthday", zaśpiewanej amerykańskiemu prezydentowi, Johnowi F. Kennedy'emu.

Lili Reinhart skrytykowała Kim Kardashian

Kim Kardashian w wywiadach po gali wyznała, że do sukni musiała schudnąć aż siedem kilogramów. Po tym jak opowiedziała o szczegółach restrykcyjnej diety, wylała się na nią fala hejtu. Do grona osób krytykujących zachowanie Kim Kardashian dołączyła aktorka "Riverdale" Lili Reinhart.

Gwiazda zabrała głos na Instagramie i powiedziała, co sądzi o diecie Kim Kardashian.

"Chodzić po czerwonym dywanie i udzielać wywiadów, w których mówisz, jak bardzo jesteś głodna, bo nie jadłaś węglowodanów przez ostatni miesiąc, a wszystko po to, żeby zmieścić się w głupią sukienkę? To jest bardzo złe. Żeby otwarcie przyznawać się do głodzenia na potrzeby Met Gali? I to w momencie, gdy dla wielu osób jest się wzorem do naśladowania" - zaczęła aktorka.

Zobacz wideo:

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

"Szkodliwe celebrytki"

W dalszej części wpisu aktorka zaapelowała do fanów:

"Poziom ignorancji jest nieziemski i obrzydliwy. Błagam, przestańcie wspierać te głupie i szkodliwe celebrytki, które cały wizerunek opierają na swoim wyglądzie" - dodała.

Co ciekawe, Kim Kardashian miała na sobie suknię Marilyn Monroe zaledwie kilka minut, po czym zamieniła ją na replikę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości