Lily Collins okradziona w hotelu w Los Angeles. Straciła pierścionek zaręczynowy

Lily Collins została okradziona
Lily Collins została okradziona
Źródło: Getty Images North America
Lily Collins została okradziona. Złodziej splądrował jej pokój hotelowy, podczas gdy aktorka oddawała się zabiegom w spa. Straty przekroczyły 10 tys. dolarów. Wśród łupów znalazła się obrączka i pierścionek zaręczynowy aktorki.

Lily Collins mogła cieszyć się popularnością już dobrych kilka lat, jednak w ostatnim czasie jej sława poszybowała na wyżyny. Gwiazda zyskała ogrom nowych fanów na całym świecie. Niestety gwiazda padła ofiarą złodziei, którzy zabrali jej cenne, także pod względem emocjonalnym, rzeczy.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Lily Collins została okradziona

Prywatnie Lily Collins jest córką Phila Collinsa i od prawie dwóch lat - szczęśliwą żoną. W dniu 4 września 2021 roku wyszła za mąż za Charliego McDowella, reżysera, który oświadczył się jej rok wcześniej. Aktorka chętnie pokazywała fanom wyjątkowy pierścionek. Różowy diament o szlifie rozetowym zrobił prawdziwą furrorę w mediach społecznościowych. Komuś jednak przypadł do gustu zbyt mocno...

Lily Collins udała się na weekendowy pobyt w luksusowym spa w Los Angeles. Z przyjemnością oddawała się zabiegom, gdy... złodziej plądrował jej hotelowy pokój. Po powrocie odkryła, że zniknęła elektronika i biżuteria o wartości pond 10 tys. dolarów, mimo że wcześniej dobrze zabezpieczyła kosztowności. Policja, która została powiadomiona o kradzieży, stwierdziła, że nie było żadnych śladów włamania.

Policjanci przeszukują monitoring w celu znalezienia dowodów na kradzież, która została zakwalifikowana jako kradzież mienia o wartości przekraczającej 10 tysięcy dolarów. Najgorsze, że wśród łupów znalazł się też pierścionek zaręczynowy i obrączka aktorki. Niestety, mimo prowadzonych działań, jak dotąd nie udało się wskazać potencjalnego sprawcy.

Lily Collins zakochała się we francuskim stylu

Lily Collins zmieniła ostatnio charakter ubioru. Fani zwrócili uwagę na jej francuski szyk. Aktorka nosił projekty, które wyróżniaja się elegancją i odświeżoną klasyką. Lily Collins zdecydowanie podniosła poprzeczkę, prezentując bardziej wyrafinowane podejście do paryskiego stylu. Ostatnio aktorka współpracuje z duetem stylistów Robem Zangardim i Mariel Haenn, co może wyjaśniać zmianę w jej modowych wyborach. Tak prezentowała się na tegorocznej Met Gali, która poświęcona była zmarłemu projektantowi Karlowi Lagerfeldowi.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości