Shakira spotyka się z Tomem Cruisem? Te zdjęcia mówią wszystko

Shakira i Tom Criuse spędzili razem przyjemne popołudnie
Shakira i Tom Criuse spędzili razem przyjemne popołudnie
Źródło: Getty Images North America
Shakira i Tom Cruise spędzili popołudnie wyraźnie ciesząc się swoim towarzystwem. Spotkali się w Miami na wyścigu Formuły 1. Paparazzi uchwycili jak tych dwoje zatraca się w rozmowie, intensywnie gestykulując, śmiejąc się i... stojąc niezwykle blisko siebie. Czy coś rzeczywiście jest na rzeczy?

Już prawie rok temu świat obiegła informacja, że jeden z najbardziej znanych celebryckich związków właśnie się kończy. W czerwcu 2022 roku Shakira rozstała się z Gerardem Pique. Para była ze sobą od 11 lat, a owocem ich miłości są dwaj synowie. Powodem rozstania miały być rzekome zdrady piłkarza, których dopuścił się, będąc mężem piosenkarki. Gorycz przelała się, gdy na światło dzienne wyszedł jego związek z Clarą Chią Marti. Okazało się, że piłkarz przez jakiś czas wiódł podwójne życie. Dodatkowo niezbyt się z tym krył. Studentka z Barcelony miała bowiem pojawić się przypadkowo podczas jednego z wywiadów, jakiego Gerard Pique udzielał online w domu, który dzielił z byłą żoną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Shakira i Tom Cruise - czy szykuje się nowy medialny związek?

Trudno się więc dziwić, że Shakira nie wahała się publicznie wyrazić, co o tym myśli. W jednej z piosenek nawiązała do nowej partnerki, śpiewając, że "wymienił Ferrari na Twingo". To zapoczątkowało falę publicznych przepychanek między byłymi partnerami.

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom i plotkom osób pozostających w pobliżu Shakiry, piosenkarka właśnie zakochuje się na nowo. Szczęśliwym (w dosłownym tego słowa znaczeniu) wybrankiem okazuje się nie kto inny, jak jeden z najprzystojniejszych amantów Hollywood, Tom Criuse. W miniony weekend Shakira wraz z dziećmi pojawiła się na wyścigu Formuły 1 w Miami, gdzie została zauważona w właśnie w towarzystwie aktora.

Na zdjęciach widać, że piosenkarka wybrała charakterystyczny dla siebie, luźny outfit. Wybrała zielony top z głębokim dekoltem, zestawiony z szerokimi spodniami. Aktor postawił na niewymuszoną elegancję. Ubrany był w ciemne spodnie i białą koszulkę polo. Nagrania dowodzą, że oboje byli w wyśmienitych nastrojach. Rozmawiali, śmiejąc się i wyraźnie ciesząc wzajemnym towarzystwem. Na jednym z udostępnionych filmów uchwycono sytuację, kiedy jeden ze wspólnych synów Shakiry i Pique podbiega do mamy i mocno się przytula.

Czy Shakira spotyka się z Tomem Cruisem?

Po tym, jak Shakira i Tom Cruise zostali zauważeni przez paparazzi, pojawiły się spekulacje, czy nie spotykają się przypadkiem już od dłuższego czasu. Dziennikarze ruszyli więc do pracy. Portal Page Six podaje, że w kręgach znajomych Toma Cruise'a mówi się, że aktor jest zachwycony piosenkarką, a między nimi jest wyraźna chemia. Aktor wykazuje również małe gesty, które wskazują na wyraźne zainteresowanie potencjalną partnerką. Podobno już kilka razy wysłał jej bukiet kwiatów.

Shakira z kolei znajduje w aktorze ogromne wsparcie, a potrzebowała tego już od jakiegoś czasu.

"Shakira potrzebuje miękkiej poduszki, na której może się oprzeć, i to może być Tom" - donosi Page Six.

Warto zwrócić też uwagę na jeden prozaiczny element. Gdyby plotki o związku tych dwojga okazały się prawdziwe, Tom Cruise byłby wyższy od swojej partnerki. Bożyszcze Hollywood i łamacz serc rzeszy fanek mierzy bowiem równe 170 cm. Shakira jest od niego o ponad 10 cm niższa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości