Lindsay Lohan spodziewa się dziecka. Zdjęcie obiegło media

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan jest w ciąży
Źródło: Getty Images
Lindsay Lohan to jedna z najbardziej znanych aktorek w Hollywood. Jej losy, problemy z prawem i używkami śledził niemal cały świat. Od kilku lat artystka utrzymuje, że demony przeszłości już nie są jej problemem i układa sobie życie na nowo. Zaledwie kilka godzin temu media obiegła wspaniała wiadomość. Lindsay Lohan spodziewa się pierwszego dziecka.

Lindsay Lohan opublikowała niedawno wymowne zdjęcie na Instagramie. Ukazała bowiem ubranko dla dziecka i napisała: "Już wkrótce". Tym samym poinformowała, że spodziewa się pierwszego potomka. Głos w sprawie zabrał też jej medialny przedstawiciel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Źródło: TVN

Lindsay Lohan jest w ciąży

Oprócz uroczej fotografii z dziecięcym body aktorka zdecydowała się na sugestywny podpis. Wyjaśniła, że wraz z partnerem nie mogą doczekać się nowego etapu życia i opieki nad potomkiem.

"Czujemy się pobłogosławieni i podekscytowani " - napisała.

Portal Page Six nie czekał długo na potwierdzenie tych rewelacji i skontaktował się z przedstawicielem aktorki.

"Czuje się świetnie i jest zachwycona "- powiedział krótko.

Instagramowy post aktorki skomentowały tysiące fanów. Wśród gratulacji nie zabrakło też słów wsparcia od koleżanek z branży. Przyjaciółka aktorki — Paris Hilton — na jednym z branżowych spotkań zdecydowała się nawet na kilka słów wsparcia i złotych rad dotyczących macierzyństwa.

"Czuję się po prostu szczęśliwa z jej powodu. To jest po prostu ekscytujące widzieć, jak wszyscy moi przyjaciele dorastają i zakładają rodziny na własną rękę. Moja rada to po prostu chłonąć każdą chwilę. To takie cenne" - wyznała.

Lindsay Lohan - związek i małżeństwo

Burzliwe życie prywatne Lindsay Lohan od dawna budzi wiele emocji wśród internautów. Aktorka jakiś czas temu ustatkowała się i niemal całkowicie zerwała ze swoim dawnym wizerunkiem. W 2021 roku media obiegła informacja o jej zaręczynach z Baderem Shammasem, biznesmenem pracującym w jednej z największych firm bankowych. Latem 2022 roku stanęli na ślubnym kobiercu i zadeklarowali miłość do końca życia.

"Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie.  Odnalazł mnie i wiedział, że chcę znaleźć szczęście i łaskę, wszystko w tym samym czasie. Jestem w szoku, że to mój mąż. Moje życie i moje wszystko. Każda kobieta powinna się tak czuć każdego dnia" - pisała Lindsay Lohan w postach na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości