Luna wyjawiła nam, co stoi za jej spektakularną metamorfozą. "To echo zmian w..." [TYLKO U NAS]

Luna
Luna
Źródło: MWMEDIA
Luna swoją metamorfozą zaskoczyła fanów. Gwiazda w niedawnej rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o tym, co stoi za jej spektakularną przemianą. Czy ta jest związana ze zmianami w życiu?

Luna, czyli Aleksandra Wielgomas, to piosenkarka i autorka tekstów. Jej kariera w mediach rozpoczęła się w 2018 roku. Gwiazda posiada muzyczne wykształcenie, które zdobyła w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Tadeusza Bairda w Grodzisku Mazowieckim. Sama określa swoją muzykę jako "kosmiczny pop". W tym roku artystka ze swoją piosenką "The tower" reprezentowała nasz kraj podczas Konkursu Eurowizji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ROZENEK_SLABOSCILEKI
Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła swoje słabości. "Nawet nie wiedziałam, że jestem tak lękliwą i słabą osobą"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Luna o swojej niedawnej metamorfozie

Od początku swojej kariery artystycznej Luna była kojarzona z długimi prostymi włosami w kolorze jasnego blondu. Jednak wygląda na to, że ten charakterystyczny dla niej styl należy już do przeszłości. Artystka niedawno zaskoczyła wszystkich swoją spektakularną przemianą. Na jednym z niedawnych eventów, a także na swoim profilu na Instagramie, pokazała swoje odmienione oblicze.

Nowa, sięgająca do ramion fryzura gwiazdy przyciąga spojrzenia i podkreśl jej młodzieńczą energię. Luna w dzisiejszej rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl zdecydowała się ujawnić, co stoi za jej metamorfozą.

- Uwielbiam zmiany! Moje włosy podążają za rytmem mojego życia. To echo zmian w mojej muzyce i sercu. Nowa fryzura, za chwilę nowy singiel, to kolejny krok w mojej podróży — wyznała wyraźnie podekscytowana artystka.

Luna zaprezentowała się po metamorfozie
Luna zaprezentowała się po metamorfozie
Źródło: Instagram @musicofluna

Luna o hejcie

Luna jakiś czas temu podczas wywiadu udzielonego Norbertowi Żyle poruszyła temat hejtu, podkreślając jego negatywny wpływ na młodych ludzi. Gwiazda zauważyła, że mierzenie się z hejterskimi komentarzami może zniszczyć poczucie własnej wartości, a jednym z najskuteczniejszych sposobów radzenia sobie z tym zjawiskiem jest otoczenie się zdrowym, wspierającym środowiskiem. Artystka zauważyła, że ludzie, którzy hejtują, często kierują swoją niechęć wobec siebie na innych.

- Hejt dotyka nie tylko artystów, ale w ogóle młodych ludzi. Bardzo negatywnie tym samym wpływa na poczucie wartości i myślenie o sobie. Trzeba mieć wokół siebie wspierających i szczerych ludzi, to jest najważniejsze i zrozumieć, że te negatywne komentarze wcale nie są o nas. Osoba, która hejtuje sama siebie tym karmi. Ja najczęściej spotykam się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi mojego wyglądu, czy sposobu bycia. Jestem bardzo wrażliwą osobą, więc trudno mi zupełnie na to nie reagować. Ale staram się przekłuwać to w drugą stronę. Myślę, że moim zadaniem jest właśnie pokazywanie, że nie musimy wyglądać w dany określony sposób. Każdy z nas jest inny, a tym samym piękny. Możemy być po prostu sobą. Swoją drogą wydaje mi się, że za bardzo skupiamy się na tym, co zewnętrzne — zdradziła wówczas.

Przeczytaj cały wywiad: Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości