Co się wydarzy w "Na Wspólnej"? Ula więziona przez Karolinę. Wiktorek ucieka z ośrodka

Ula, Wiktorek z "Na Wspólnej"
Ula, Wiktorek z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej" zobaczymy wiele mrożących w żyłach scen. Karolina zdecyduje się napaść na Ulę. Hofferówna będzie przetrzymywana. W ruch pójdzie nóż... Wiktorek w tęsknocie za matką ucieknie z ośrodka. Ilona będzie załamana. Przeczytaj opisy odcinków. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

8022024_TAJEMNICEPRODUKCJI_NAWSPOLNEJ
Tajemnice produkcji #18 Kulisy serialu "Na Wspólnej" z Joanną Jabłczyńską i Martą Wierzbicką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Odcinek 3832. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3832. odcinku "Na Wspólnej" Grzesiek podzieli się z bratem szczerymi refleksjami, które zaskakują. Wyjawi mu, że marzy o tym, aby iść na studniówkę w sukience. Bracia ostatecznie udadzą się na wspólne zakupy, a po ich zakończeniu Grzesiek będzie mieć spotkanie z Helą. Dziewczyna początkowo będzie zaskoczona wyborem swojego chłopaka. Grzesiek ubrany w sukienkę zdecyduje się ćwiczyć taniec ze swoją partnerką. Następnie zdarzy się coś, co wprowadza ogromne zaskoczenie.

Odcinek 3833. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3833. odcinku "Na Wspólnej" Ula oczekująca na wizytę opiekunki małej Ani nieopatrznie otworzy drzwi do swojego domu. Jednak nieoczekiwanie pojawi się w nich Karolina. Dziewczyna zaatakuje Ulę, uderzając ją w głowę kamieniem! Kiedy Ula powróci do świadomości będzie przerażona.

Napastniczka związanej dziewczynie będzie groziła nożem... W tym samym czasie Natan odkryje, że Karolina zbiegła z ośrodka odwykowego. Razem z Kamilem niezwłocznie powiadomią policję i zdecydują się wejść do mieszkania Hofferów przez balkon sąsiada. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.

Przeczytaj też: Dramatyczne sceny w "Na Wspólnej". Bohaterka będzie przetrzymywana przez psychopatkę 

ZOBACZ, CO SIĘ WYDARZY W "NA WSPÓLNEJ" W CZERWCU

Odcinek 3834. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3834 odcinku "Na Wspólnej" jednym z głównych wątków obok sprawy Uli będzie dramatyczna sytuacja związana z ucieczką Wiktorka z ośrodka opiekuńczego, co kompletnie załamie Ilonę. Z biegiem czasu Iza, wracając do Warszawy z pełnomocnictwem od Maksa, będzie próbowała przejąć opiekę nad chłopcem.

Niestety na realizację tego planu będzie musiała poczekać kilka dni, ponieważ sąd zdecyduje o czasowym umieszczeniu Wiktorka w rodzinie zastępczej.

Odcinek 3835. "Na Wspólnej" - streszczenie

W 3835. odcinku "Na Wspólnej" zrozpaczona Monika podczas składania pozwu rozwodowego wyzna mężowi, że jest załamana faktem, jak ich małżeństwo właśnie się kończy. Cieślik nie pozostanie dłużny i oznajmi jej, że to ona zakończyła ich związek swoją zdradą, co tylko spotęguje napięcie między nimi.

Wieczorem Martyna będzie przekonana, że triumfuje, dlatego zdecyduje się przygotować Damianowi uroczystą kolację. Cieślik jednak nie będzie skory do świętowania... Czy to oznacza, że coś jeszcze czuje do Moniki?

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15 w telewizji TVN. Prapremiery na Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości