"MacGyver" skończył 74 lata. Zobaczcie, jak zmienił się Richard Dean Anderson

Richard Dean Anderson
Richard Dean Anderson
Źródło: Disney General Entertainment Con
Richard Dean Anderson zyskał światową popularność dzięki tytułowej roli w serialu "MacGyver". 23 stycznia aktor świętował 74 urodziny. Zobaczcie, jak bardzo się zmienił. Poznalibyście go?

Richard Dean Anderson zyskał popularność po roli w serialu "MacGyver", w którym wcielił się w tytułową postać. Pierwsze odcinki trafiły do emisji w 1985 r. w Stanach Zjednoczonych, a do Polski dotarły po sześciu latach w 1991 r. i szybko stał się hitem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska-Karpiel o tym, jak popularność rodziców przekłada się na dzieci
Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiada o tym, jak dzieci reagują na mamę, gdy widzą ją w telewizji. Prezenterka podkreśla, że jak na razie wpływ popularności na życie pociech jest raczej pozytywny, jednak gwiazda zwraca uwagę na to, co robi i jak zachowuje się w przestrzeni publicznej. Co więcej, Paulina Krupińska-Karpiel ma kilka rad dla dzieci, gdyby te zdecydowały się pójść jej śladami.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fani pokochali Richarda Deana Andersona za rolę "MacGyvera"

Tytułowy bohater, który był agentem służb specjalnych, potrafił poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Mac Gyver zasłynął ze swoich niezwykłych umiejętności w tworzeniu "czegoś z niczego". Za każdym razem pokonywał wrogów i z każdych tarapatów wychodził zwycięsko.

Fanki kochały się w przystojnym Richardzie Deanie Andersonie, a panowie chcieli być tacy jak on. Mało kto wiedział, że skomplikowane akcje kaskaderskie wykonywał samodzielnie.

"Jest bohaterem innym niż wszyscy. Jest postacią, która prezentuje alternatywne sposoby walki ze złoczyńcami. On nie wyciąga pistoletu i strzela. Usuwa się na bok, by za chwilę obmyślić nowatorski sposób na wyjście cało nawet z najbardziej beznadziejnej sytuacji" - mówił Richard Dean Anderson w jednym z wywiadów.

Richard Dean Anderson
Richard Dean Anderson
Źródło: CBS
Richard Dean Anderson
Richard Dean Anderson
Źródło: CBS

Richard Dean Anderson miał bujne życie uczuciowe

Oprócz roli Mac Gyvera aktorowi dużą popularność przyniosła również rola w serialu "Gwiezdne wrota". Po zakończeniu pracy nad serialem "MacGyver" i "Gwiezdne wrota" aktor zagrał w serialu  "Stargate SG-1", który cieszył się dużym zainteresowaniem i był kręcony aż do 2007 r.

Po tym czasie aktor wycofał się nieco z życia publicznego i przestał być widywany na branżowych imprezach. Przed laty aktor mógł się pochwalić niezwykle bujnym życiem uczuciowym, bowiem spotykał się z wieloma znanymi aktorkami i modelkami jak m.in. z  Justine Bateman, Deidre Hall, Selą Ward, Teri Hatcher, Marlee Matlin czy Lisą Marie.

Przez sześć lat od 1996 r. aktor był w związku z Apryl Prose, z którą doczekał się 25-letniej córki Wylie Quinn Annarose.

Richard Dean Anderson
Richard Dean Anderson
Źródło: Getty Images North America
Richard Dean Anderson
Richard Dean Anderson
Źródło: Getty Images North America

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Disney General Entertainment Con

podziel się:

Pozostałe wiadomości