Maciej Dowbor nie może pozbyć się tatuażu. "To coś się wżarło w skórę"

Maciej Dowbor chce usunąć tatuaż
Maciej Dowbor chce usunąć tatuaż
Źródło: MWMEDIA
Maciej Dowbor ma poważny problem, który na pierwszy rzut oka może wydawać się błahostką. Prezenter szykował się na nagranie programu, ale nie mógł pozbyć się tatuażu, który zrobiły mu córeczki. Grafiki nie dało się zmyć!

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wychowują dwie córki: 12-letnią Janinę i 4-letnią Helenę. Niewinna zabawa zakończyła się dla dziennikarza sporym rozczarowaniem i kłopotem. Prezenter pokazał zdjęcie ze swoją nietęgą miną i tatuażem na nadgarstku. Oczywiście mowa o tatuażu wodnym. Wydaje się, że można go łatwo i szybko zmyć, ale okazało się, że... różnie z tym bywa.

Maciej Dowbor nie może pozbyć się tatuażu

Prezenter telewizyjny robił wszystko, aby pozbyć się niechcianego obrazka z ciała. Dodatkowo nagrał InstaStories z łazienki, w którym relacjonował próbę zlikwidowania tatuażu. Niestety, nic nie podziałało.

"Dziękuję wam córeczki. Jak ja mam się tego ścierwa teraz pozbyć? A za chwilę muszę się wbić w garniak, wyglądać w miarę poważnie i nagrywać program. Bo drapię i drapię, myję, traktuję chemią, a to coś się wżarło w skórę!? A to miał być taki żarcik dla taty w chwili nieuwagi" - zaalarmował Maciej Dowbor.

Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Dowbor spędza czas z córkami. Pozwala im na eksperymenty

Maciej Dowbor często jest zaskakiwany przez swoje córki. W żartobliwy sposób zasugerował, że wolałby spędzać czas z dziewczynkami w zupełnie inny sposób, np. pograć w piłkę. Prezenter jest jednak nieustraszony i pozwala córkom eksperymentować ze swoim wyglądem.

"Wystarczyła chwila nieuwagi i moja męskość została brutalnie zmasakrowana!! Ja naprawdę chciałbym w końcu z dziećmi poharatać w galę, pobawić się w wojnę, albo pogrzebać przy rowerze, a nie ciągle robić za manekin!! A tymczasem jestem fragmentem jakiejś wyjątkowo nieatrakcyjnej Elzy" - napisał na Instagramie.

Maciej Dowbor potrafi być bardzo dumny ze swoich dzieci. Starsza córka Janina kształci się w szkole muzycznej w klasie fletu i już teraz może pochwalić się prestiżowym osiągnięciem.

"Jak wiecie, chronimy prywatność naszych córek i nie zdradzamy szczegółów z ich życia. Dlatego też nigdy nie chwaliliśmy się osiągnięciami naszej starszej Janiny, która od 6 lat uczęszcza do Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia w klasie fletu. Jednak są takie momenty, kiedy duma rodzicielska, ale też chęć docenienia naszego dziecka jest silniejsza, szczególnie że zasłużyło na to swoją ciężką i konsekwentną pracą. Dlatego ze wzruszeniem chciałbym się pochwalić, że nasza starsza córka Janina Nina Dowbor na przestrzeni kilkunastu dni zajęła pierwsze miejsce w dwóch prestiżowych konkursach muzycznych, jednym ogólnopolskim, a drugim międzynarodowym (w Estonii) z udziałem młodych muzyków z całego świata" - napisał szczęśliwy Maciej Dowbor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości