Maciej Orłoś opuścił żonę, gdy ciężko chorowała. Długo nie mogła pogodzić się z jego odejściem

Maciej Orłoś
Maciej Orłoś
Źródło: MWMEDIA
Maciej Orłoś poprosił swoją drugą żonę Ewę o rozwód, kiedy ta ciężko chorowała. Kobieta długo nie mogła pogodzić się z jego odejściem. Na rozprawie rozwodowej prezenter przyznał, że małżeństwo rozpadło się z jego winy.

Maciej i Ewa Orłoś byli długo małżeństwem, doczekali się także dwóch synów. Prezenter postanowił zakończyć związek, kiedy jego żona zmagała się z ciężką chorobą. W powrocie do zdrowia pomagał jej starszy syn. Kobieta podzieliła się smutną historią sprzed lat w wywiadzie dla magazynu "Oliwia".

Maciej Orłoś poprosił o rozwód, gdy jego żona ciężko chorowała

Maciej Orłoś poznał drugą żonę Ewę w 1983 roku. Para od razu chciała założyć dużą rodzinę. Tuż po ślubie przyszedł na świat ich pierwszy syn Rafał.

Kiedy Ewa Orłoś ponownie zaszła w ciążę, parę spotkała ogromna tragedia. Ich dziecko zmarło dwa tygodnie po narodzinach. Żona prezentera podkreślała w wywiadzie, że ten straszny ból znosiła sama. Męża nie było przy niej, bo robił karierę w telewizji.

Ewa Orłoś po raz trzeci zaszła w ciążę, a ich drugi syn Antonii urodził się w ósmym miesiącu ciąży. Kobieta doświadczyła śmierci klinicznej, ale udało się ją uratować. Po wyjściu ze śpiączki obudziła się w połowie sparaliżowana.

"Najgorsza była świadomość, że przez to wszystko muszę przejść sama. Czułam, że Maciek oddalił się ode mnie" - wspomina w "Oliwii".

Jak powiedziała w wywiadzie dla "Oliwii", to nie mąż zajmował się nią po wybudzeniu ze śpiączki, lecz starszy syn Rafał. Dziennikarz poprosił ją o rozwód, gdy ta była jeszcze ciężko chora.

"Mąż poprosił mnie o rozwód, kiedy byłam bardzo ciężko chora. Nie robiłam mu żadnych problemów. Już wcześniej podświadomie wyczuwałam, że mąż był myślami przy innej kobiecie. Nie mogłam się długo pogodzić z jego odejściem" - powiedziała gazecie.

Prezenter podczas rozprawy rozwodowej przyznał, że do rozpadu tego małżeństwa doszło wyłącznie z jego winy.

Barbara Kurdej-Szatan o córce i reakcji jej dziecka na hejt
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Orłoś - życie prywatne, związki, dzieci

Pierwszą żoną Macieja Orłosia była koleżanka ze studiów - aktorka Monika Jóźwik. Ich małżeństwo szybko się jednak rozpadło. Prezenter niedługo potem znalazł nową miłość, a była nią Ewa Orłoś. Doczekali się dwóch synów - Rafała i Antoniego . Małżeństwo zakończyło się jednak rozwodem.

Synowie Macieja Orłosia są już dorośli. Obaj są już po trzydziestce i są związani z muzyką. Antoni Orłoś pracuje jako redaktor i montażysta w popularnej stacji radiowej, a Rafał Orłoś prowadzi własną agencję artystyczną, która ma pod swoimi skrzydłami gwiazdy takie jak Sarsa.

Trzecią żoną Macieja Orłosia została Joanna Twardowska-Orłoś - właścicielka firmy PR. Ma z nią dwoje dzieci - syna Kubę i córkę Melanię. Dzieci są pierwowzorami bohaterów trzech książek napisanych przez Macieja Orłosia: "Tajemnicze przygody Kubusia", "Tajemnicze przygody Meli, Kuba" i "Mela dają radę". Joanna Twardowska-Orłoś potwierdziła niedawno informacje o rozstaniu z Maciejem Orłosiem.

Maciej Orłoś i Joanna Twardowska-Orłoś
Maciej Orłoś i Joanna Twardowska-Orłoś
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości