Maciej Stuhr podsumował ostatnie 30 lat. "Wiele się działo w moim życiu" [TYLKO U NAS]

Maciej Stuhr
Maciej Stuhr
Źródło: MWMEDIA
Maciej Stuhr oprócz aktorstwa upodobał sobie reżyserię, pisanie felietonów, pracę ze studentami oraz stand-up. Z programem "Mam to wszystko w stand-upie" zwiedził już niemal całą Polskę. Kamery "Co za Tydzień" towarzyszyły mu podczas występu we Wrocławiu. Co podczas występów bywa najtrudniejsze? Jak przyznaje artysta - zachowanie publiczności.

Niewiele osób wie jak wygląda życie Macieja Stuhra gdy zgasną reflektory. Choć aktor nie chroni za wszelką cenę prywatności, z wielką ostrożnością dobiera słowa w wywiadach i selekcjonuje treści w mediach społecznościowych. Kamery "Co za Tydzień" zajrzały za kulisy jego pracy. Zobaczcie, co powiedział gwiazdor!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt707_stuhr
Maciej Stuhr zachwyca Polaków programem "Mam to wszystko w stand-upie"
Maciej Stuhr oprócz aktorstwa upodobał sobie reżyserię, pisanie felietonów, pracę ze studentami oraz stand-up. Z programem "Mam to wszystko w stand-upie" zwiedził już niemal całą Polskę. Kamery "Co za Tydzień" towarzyszyły mu podczas występu we Wrocławiu.

Maciej Stuhr w programie "Mam to wszystko w stand-upie"

Maciej Stuhr wielokrotnie udowodnił, że świetnie odnajdzie się zarówno w rolach komediowych jak i dramatycznych. Serca wielu Polaków skradł jednak występując jako satyryk i stand-uper. W swoim programie "Mam to wszystko w stand-upie" porusza różną tematykę i jak przyznaje, często zaskakuje nią zgromadzoną widownię.

"Bez jakichś wielkich tematów i podjazdów i nawet nie będąc jakoś ponad miarę uszczypliwym i zgryźliwym i złośliwym. Nie, właśnie przyjemny, lekki. Ja myślę, że o polityce jest mniej niż się ludzie spodziewają. Podążam w stronę raczej absurdu, rzeczy czasami damsko-męskich, czasami po prostu o życiu, czasami zupełnie, zupełnie absurdalnych" - powiedział.

Rozbawianie widzów to powrót do źródeł publicznej działalności Macieja Stuhra, który objawił swój talent już podczas studenckich przeglądów kabaretowych.

"Właśnie to podliczyłem, że dokładnie mija teraz w czerwcu 30 lat od mojego pierwszego występu kabaretowego i wiele się działo w moim życiu w międzyczasie. Filmów wesołych, smutnych, poważnych, arcypoważnych, wywołujących jakieś wielkie dyskusje, przeróżnych sytuacji, wojenek, podjazdów, awantur, hejtu. I po tym wszystkim tak pomyślałem sobie, że tak przypomniałem sobie to, jakie miłe jest rozśmieszanie ludzi. I to, żeby spędzić z nimi czas na głupotach, żeby sobie dać pozwolenie też na głupoty w życiu, nawet jeżeli się robiło najbardziej poważne, artystyczne rzeczy. Żeby o tym nie zapomnieć. Pomyślałem sobie, że gdybym miał już nie doświadczyć tych głupot, to by mi było smutno bardzo" - dodał.

Maciej Stuhr przyznał również, że jednym z najtrudniejszych aspektów jego pracy jest rozśmieszenie widza. Często bowiem trafia się osoba, która swoją powściągliwością w okazywaniu emocji zwraca na siebie uwagę artysty.

Córka Macieja Stuhra poszła w jego zawodowe ślady? Musicie to zobaczyć!

Maciej Stuhr jest obecnie związany z Katarzyną Błażejewską, z którą ma 7-letniego syna, Tadeusza. Wcześniej jednak, przez 15 lat był związany ze znaną graficzką i aktorką Samantą Janas. Para wychowywała wspólnie córkę Matyldę, która, choć zaczęła studiować dziennikarstwo, niedawno miała okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli. A internauci zauważyli, że świetnie się do niej nadaje.

Wiele osób myślało, że Matylda Stuhr pójdzie w ślady sławnych rodziców. Skończyła bowiem liceum filmowe przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Wybrała nawet specjalizację aktorską. Ostatecznie zdecydowała się jednak na studia dziennikarskie. Jak zadeklarowała w mediach społecznościowych interesuje się śpiewem, tańcem, aktorstwem, skokami narciarskimi, fotografią i tenisem.

Ostatnie przedsięwzięcie, w którym wzięła udział zaskoczyło jednak wszystkich. Na scenie pojawiła się bowiem w roli... modelki!

"Pokaz mody szlafrokowej - big festivalowski2. Jestę modelkę" - napisała w poście na Instagramie.

Big Festivalowski to jeden z festiwali organizowanych w Polsce. Przez trzy dni wydarzenia organizowane są różnorodne spotkania z twórcami, czy aktorami. Nie brakuje również warsztatów i wystąpień specjalnych, takich jak właśnie szlafrokowy pokaz mody. Zobaczcie, jak prezentowała się na nim córka Macieja Stuhra.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości