Maffashion odpowiedziała na pytanie o kolejną ciążę. "Nie chciałabym drugi raz tego przeżywać"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Maffashion o kolejnej ciąży

Maffashion we wrześniu 2020 r. została po raz pierwszy mamą. Na świecie pojawił się jej synek Bastian. Teraz influencerka zorganizowała na Instagramie popularne "Q&A", w którym odpowiadała na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło kolejnej ciąży celebrytki. Odpowiedziała stanowczo.

Maffashion w pod koniec 2019 r. zaczęła spotykać się z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Ich związek długo był trzymany w tajemnicy, do czasu kiedy paparazzi przyłapali razem. Para długo nie komentowała doniesień, aż w końcu potwierdzili swój związek.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Co za tydzień: Sebastian Fabijański i Maffashion o malarstwie i wspólnym życiu
Co za tydzień: Sebastian Fabijański i Maffashion o malarstwie i wspólnym życiu

Maffashion - związek i dziecko

Niedługo później okazało się, że para spodziewa się dziecka. We wrześniu 2020 roku na świecie pojawił się ich synek Bastian. Maffashion i Sebastian Fabijański publikowali zdjęcia z synkiem w mediach społecznościowych i często mówili o swoim związku w mediach.

Niestety, w lipcu tego roku para rozstała się. Głównym powodem była afera związana z Sebastianem Fabijańskim i szantażującą go nagimi zdjęciami Rafalalą, a także zdrady aktora, o których sam powiedział w wywiadzie dla Pudelka.

Od tego czasu Maffashion samotnie wychowuje Bastiana i zdecydowała się ograniczyć pokazywanie jego twarzy w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

"Z dnia na dzień przestałam to robić... Powodem było publikowanie Bastka twarzy przy konkretnych 'newsach', aferach i zestawieniach fot. To było tak zbędne i po najniższej linii oporu, że aż mi niedobrze" - wyznała.

Maffashion chce mieć więcej dzieci?

Maffashion zorganizowała na swoim instagramowym koncie "Q&A", w którym odpowiadała na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło kolejnej ciąży celebrytki.

"Chciałabyś mieć więcej dzieci?" - brzmiało pytanie.

Maffashion zdecydowanie odpowiedziała:

"Dalej jakaś część mnie by chciała. Inna natomiast ma obawy. Nie, nie 'daję w szyję'. Ale to, jak politycy żonglują sprawami kobiet w naszym kraju, nie zachęca, budzi we mnie strach. Często przed zaśnięciem dopadają mnie myśli o tym, jak kruchy jest świat. Wszyscy widzimy, jak doprowadzamy Ziemię do klęski. Patrząc na to, jakie są 'prognozy', ciężko myśleć o kolejnych dzieciach" - odpowiedziała influencerka.

To jednak niejedyne powody, dla których Maffashion rozważa posiadanie więcej dzieci.

"Prawdą jest też, że inaczej wyobrażałam sobie (z perspektywy kobiety ciężarnej) ten błogosławiony stan i macierzyństwo. Nigdy nie chciałabym drugi raz tego przeżywać. Będę musiała dużo przepracować w tej kwestii. Już przepracowuję. Chciałabym, aby było pięknie, chciałabym czuć troskę, wsparcie, empatię i zrozumienie. Przecież ciało kobiety wykonuje w ciąży ogrom pracy, tworząc nowe życie. Kiedyś mówiłam minimum dwójka, a nawet trójka dzieci. Obecnie jestem na nie i mam obawy na samą myśl" - powiedziała.

Maffashion odpowiedziała na pytanie o ciążę
Maffashion odpowiedziała na pytanie o ciążę Maffashion odpowiedziała na pytanie o ciążę Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości