Maffashion skomentowała kontrowersyjną piosenkę Shakiry. "Hymn dla wielu kobiet"

Maffashion o kolejnej ciąży
Maffashion o kolejnej ciąży
Źródło: MWMEDIA
Nowa piosenka Shakiry w zaskakujący sposób opisuje relację między wokalistką a jej byłym partnerem Gerardem Pique. Fani Maffashion wyczuli podobieństwo do byłego związku influencerki. Padło pytanie, co sądzi na temat utworu. 

Maffashion często komunikuje się z obserwatorami na Instagramie w formie Q&A. Fani mogą pytać niemal o wszystko. Jedno z nich brzmiało "podoba mi się, że nie prałaś publicznie brudów. Co sądzisz o Shakirze i jej eks?".

Blogerka podziękowała i odpowiedziała, że "na pewno może być hymnem dla wielu kobiet, jeśli się z nim utożsamiają. Sam numer bardzo wpada w ucho".

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

"Na twoim miejscu" – Antonio Galdamez o pracy nad filmem
Źródło: "Co Za Tydzień"

"Monotonia"- o czym jest nowa piosenka Shakiry

"Ona ma zdolność przekształcania cierpienia w piosenki, które stają się hitami" - trafnie zauważył jeden z obserwatorów Shakiry na Instagramie. Fani są pewni, że wokalistka śpiewa o rozstaniu z piłkarzem FC Barcelona Gerardem Pique.

Latem zeszłego roku celebrycki świat obiegła informacja o zakończeniu związku sławnej pary. Wraz z nim pojawiły się spekulacje na temat rzekomej zdrady ze strony piłkarza. Niewiele później światło dzienne ujrzały zdjęcia Gerarda Pique w towarzystwie 23-letniej Clary Chii Marti. 

"Mogę powiedzieć tylko, że zrobiłam, co mogłam dla tego związku i tej rodziny. To było poświęcenie dla miłości. Niezależnie od tego, co teraz z Gerardem myślimy o sobie nawzajem jako ekspartnerzy, on pozostaje ojcem moich dzieci" - mówiła Shakira w wywiadzie dla "Elle".

Shakira i Gerard Pique byli parą przez 12 lat
Shakira i Gerard Pique byli parą przez 12 lat
Shakira i Gerard Pique byli parą przez 12 lat
Źródło: WireImage/Getty Images

"Monotonia"- tekst nowej piosenki Shakiry

W międzyczasie powstawała nowa piosenka Shakiry, której tekst stał się już viralem: "wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem".

Mocny jest też teledysk, w którym mężczyzna w supermarkecie strzela do piosenkarki, zostawiając dziurę w miejscu serca. Shakira usiłuje uratować sytuację i w końcu udaje jej się ukryć serce w bezpiecznym miejscu.

"Monotonia" ma już kilkanaście milionów wyświetleń na YouTube.

Maffashion - rozstanie z Sebastianem Fabijańskim

Sebastian Fabijański i Maffashion byli parą
Sebastian Fabijański i Maffashion byli parą
Sebastian Fabijański i Maffashion byli parą
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Jak twierdzą obserwatorzy, podobne odczucia względem rozstania mogła mieć i Maffashion. Zakończeniu jej związku z Sebastianem Fabijańskim towarzyszyła afera z Rafalalą, którą chętnie relacjonowały media. Mimo to, rozstanie przebiegało raczej spokojnie. Para niedawno sprzedała wspólną posiadłość, teraz pracuje nad pogodzeniem wspólnej opieki nad synkiem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości