Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk na wspólnych wakacjach. Piękne zdjęcia

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk na tle ścianki
Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk razem na wakacjach
Źródło: MWMEDIA
Lazurowa woda, eksplorowanie zakamarków przybrzeżnych skał, plaża w pełnym słońcu - Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk razem z synkiem Heniem dzielą się zdjęciami z rodzinnego wyjazdu. Gdzie tym razem pojechała para aktorów?

"Poza światem" - tak zdjęcie z rajskich wakacji opisał sam Mateusz Banasiuk. Bardziej dociekliwi zauważą nawiązanie do tytułu słynnego filmu z Tomem Hanksem "Cast Away". Jego fabuła przedstawia historię mężczyzny, który w wyniku katastrofy lotniczej, staje się rozbitkiem na bezludnej wyspie.

"Różyczka 2". Magdalena Boczarska o podwójnej roli w filmie
Źródło: "Co Za Tydzień"

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk - gdzie spędzają wakacje?

Trudno się dziwić, że i Mateusz Banasiuk potrzebuje odrobiny samotności. W ostatnim czasie jego aktorski kalendarz był wypełniony po brzegi. Być może właśnie dlatego próżno szukać konkretnej destynacji wyjazdu sławnej pary.

Synek Magdy Boczarskiej i Mateusza Banasiuka to owoc "Sztuki Kochania"

Zawodowych wyzwań nie brakuje też Magdzie Boczarskiej. Po wielokrotnie nagradzanej głównej roli w kultowej "Sztuce Kochania", aktorka bynajmniej nie spoczęła na laurach. Niemniej nie brak jej też czasu na wychowywanie ich 6-letniego synka Henia. 

"Śmieję się, że Henio - zaplanowany i wystarany - jest dzieckiem "Sztuki kochania". Pół roku przygotowań, intensywne zdjęcia, cały czas blisko tematów macierzyństwa... trudno, żeby to na mnie nie wpłynęło. No i sama Michalina, która tak walczyła o każdą ciążę. Mówiła, że nie ma większego cudu, niż narodzone dziecko" - przyznaje aktorka. 

Para poznała się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Fanów zaskoczyła wiadomość o ich związku, w szczególności dlatego, że aktorka jest starsza od partnera o siedem lat. Jednak, jak zauważyć możemy choćby na wakacyjnych zdjęciach, różnica wieku w ich związku nie ma większego znaczenia i dokładnie tak powinno właśnie być.

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk zagrają razem w "Różyczce 2"

Pomimo licznych ról obojga gwiazd, nie dane im było spotkać się na planie. Aż do teraz! W przyszłym roku do kin ma wejść druga część filmu "Różyczka", w obsadzie którego znajdziemy zarówno Magdę Boczarską, jak i Mateusza Banasiuka.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości