Gwiazdy

Magda Gessler pozywa hejterkę. "Z każdym, kto chce mnie zniszczyć, spotkam się w sądzie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Facebook @Magda Gessler
Magda Gessler pozywa o zniesławienie

Magda Gessler mówi: "dość" i decyduje się na walkę z hejterami. Wpis jednej z internautek tak bardzo zdenerwował restauratorkę, że postanowiła złożyć pozew o zniesławienie. O swoich działaniach poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Magda Gessler aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, za pomocą których dzieli się z internautami szczegółami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Niektóre jej wpisy stały się wręcz kultowe, a słynne "Besos" łączy fanów restauratorki z całej Polski. Choć Magdzie Gessler kontakt z internautami sprawia radość, niekiedy dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji. Gwiazda ma tego dosyć i wytacza ciężkie działa.

Magda Gessler pozywa hejterkę

Królowa polskiej gastronomii jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Samodzielnie publikuje zdjęcia i nagrania, które wzbudzają wśród fanów skrajne emocje. Restauratorka nie gryzie się w język, to też jej wpisy są często szczere do bólu. Niedawno Magda Gessler opublikowała post, w którym odniosła się do słów jednej z internautek. Kobieta zarzuca gwieździe, że m.in. wszystko dostała za darmo i po nazwisku. Dodaje, że Magda Gessler poniża wszystkich, którzy decydują się napisać o niej "prawdę". Internautka skomentowała również zachowanie restauratorki za kulisami "Kuchennych Rewolucji":

"Lubię programy, ale pomiata pani ludźmi i z pewnych źródeł wiem, jak wyglądają kulisy programu" - napisała.

Magda Gessler postanowiła nie pozostawić komentarza bez odpowiedzi. Zdecydowała się na radykalny krok - złoży pozew o niesławienie.

"Zazdrość. Hejt. Rozdwojenie jaźni. Zniesławienie….mam dość! Jednego dnia piękny cytat… Drugiego wylew kłamstw i hejtu… Szerzenie nieprawdy na mój temat… Bezpodstawne i żałosne komentarze… Po co?" - napisała na początku.

Jak widać, Magdę Gessler najmocniej zabolały słowa o otrzymaniu wszystkiego za darmo i po nazwisku. Restauratorka odniosła się do słów krytyki: "Jestem osobą, która uczy, pomaga ludziom, widzi to, czego inni nie widzą. Zmienia ludziom życie na lepsze, daje nadzieję na dobre życie, które zazwyczaj się spełnia. Odczarowywuję restauracje, robię remonty - nie tylko w lokalach, ale w życiu! To ciężka praca, a nazwisko, które noszę jest nasze. Ludzie, którzy oszaleli na punkcie dobrego smacznego karmienia, którego jestem również autorką… ja! Z moimi programami: które uświadamiają społeczeństwu kwestię najważniejszą - zdrowe jedzenie daje dobre życie. To moja praca. B [bardzo - przyp. aut.] ciężka w Kr [Krakowie - [przyp. aut.] przepracowałam bez jednego dnia wolnego całe 6 lat. A w programie gram od 12, teraz zaczynamy 13 rok"- napisała gwiazda.

Choć nienawistne komentarze pod adresem Magdy Gessler nie są nowością, kobieta zdecydowała się w końcu powiedzieć "stop".

"To bezkarne nie będzie - KONIEC! O co chodzi tej Pani? Z każdym, kto chce mnie zniszczyć, spotkam się w sądzie!" - napisała.

Gwiazda odniosła się również bezpośrednio do internautki, która wywołała całe zamieszanie:

"Do Pani Małgorzaty ślę pismo o zniesławienie, a wam wysyłam mnóstwo dobrej energii. Bądźmy ludźmi, dla innych, dla siebie. Walczmy ze złem. Zabijajmy niewiedzę, która rujnuje" - dodała.

Magda Gessler
Magda Gessler Magda Gessler Źródło: MWMEDIA
Zmiany w składzie jurorów MasterChef Junior
Zmiany w składzie jurorów MasterChef Junior Młodzi kucharze w programie „MasterChef Junior" będą rywalizować pod czujnym okiem jurorów. Wśród jury nastąpi jednak mała zmiana. Mateusza Gesslera zastąpi Tomasz Jakubiak. Źródło: Co za Tydzień

Magda Gessler - kariera, życie prywatne

Magda Gessler jest właścicielką kilku restauracji i cenioną w branży restauratorką. Ogólnopolską popularność przyniósł jej udział w programach rozrywkowych. Od wielu lat prowadzi "Kuchenne Rewolucje", jest również jurorką w programie kulinarnym "MasterChef". Magda Gessler ma dwoje dzieci: Tadeusza i Larę, którzy poszli w ślady mamy i związali się zawodowo z szeroko pojętą gastronomią.

Magda Gessler
Magda Gessler Magda Gessler Źródło: x-news

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Facebook @Magda Gessler

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości