Magda Łucyan urodziła. Gwiazda TVN pokazała zdjęcie niemowlaka

Znamy płeć jej dziecka
Magda Łucyan urodziła
Źródło: MWMEDIA
Dziennikarka znana z programu "Fakty" w telewizji TVN pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych radosną nowiną. Po ciężkiej walce o powrót do zdrowia Magda Łucyan przywitała na świecie upragnione dziecko. Fotografia niemowlaka obiegła media. 

Magda Łucyan to jedna z najbardziej znanych dziennikarek telewizji TVN. Jest również autorką rozmów ze świadkami historii i reportaży. Niedawno poruszyła internautów swoją opowieścią o walce z endometriozą, a teraz — ucieszyła ich wieścią o narodzinach upragnionego dziecka. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Olga Buława o prowadzeniu ciąży w Polsce
Źródło: Co za Tydzień

Dziennikarka TVN urodziła. Magda Łucyan zdradziła płeć pierwszego dziecka

Zaledwie dwa miesiące temu Magda Łucyan opowiedziała o swoich zmaganiach z endometriozą. Wyznała, że przez chorobę długo walczyła o zajście w ciążę. Na szczęście trud włożony w odzyskanie zdrowia przyniósł oczekiwany efekt. Dziennikarka za pośrednictwem Instagrama poinformowała o tym, że na świat przyszła już jej córka. 

"Mała T" - podpisała zdjęcie dziennikarka, sugerując, że imię dziewczynki zaczyna się właśnie od tej litery. 

Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy.

"Wszystkiego najwspanialszego dla Was" - napisała Karolina Malinowska. 

"Oh jak pięknie i cudownie. Love is in the air" - skomentował Damian Michałowski

Gratulacje przekazali także: Monika Olejnik, Gabi Drzewiecka, Natalia Klimas, czy Michał Cessanis. 

Magda Łucyan o walce z endometriozą 

Magda Łucyan, choć jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek serwisów informacyjnych w telewizji TVN, stroni od pokazywania w mediach społecznościowych codzienności. Zaledwie kilka tygodni przed planowanym porodem dziecka zdecydowała się jednak na szczerość i opowiedziała o swoich zmaganiach z podstępną chorobą. 

"Dziesiątki lekarzy, lata bólu, ciągłych anemii i utrat przytomności niestety nikogo nie naprowadziły na właściwe rozpoznanie. O tym, że mam endometriozę, dowiedziałam się miesiąc przed ślubem (...) Zmiany endometrialne zajęły wiele organów, najwyżej weszły aż na przeponę" - napisała w poście na Instagramie. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości