Damian Michałowski

Damian Michałowski

Damian Michałowski to prezenter radiowo-telewizyjny, dziennikarz i konferansjer, który wspólnie z Pauliną Krupińską-Karpiel prowadzi program „Dzień dobry TVN”.

Damian Michałowski – wiek, wzrost, waga

Damian Michałowski ma 34 lata – urodził się 2 września 1988 roku w Zielonej Górze. Dziennikarz ma 190 cm wzrostu i waży około 85 kilogramów.

Damian Michałowski w 2022 roku wziął udział w nietypowym eksperymencie – przed kamerami „Dzień dobry TVN” sprawdzał, czy w zaledwie 3 miesiące da się zbudować doskonałą sylwetkę i kaloryfer na brzuchu.

Damian Michałowski w „Dzień dobry TVN”

Damian Michałowski jest związany z programem „Dzień dobry TVN” od marca 2020 roku. Program prowadzi w duecie z Pauliną Krupińską. Jak sam przyznaje, prowadzenie tej porannej audycji na żywo jest, póki co jego największym wyzwaniem zawodowym.

Od listopada 2021 jest też jednym z prowadzących studio między zawodami Pucharu Świata w skokach narciarskich, które można oglądać na antenie TVN i w serwisie player.pl.

Wcześniej widzowie TVN mogli zobaczyć Damiana w roli dziennikarza prowadzącego rozmowy z uczestnikami „Mam Talent!”, koncertu „Morze Przebojów”, czy podczas meczu Politycy vs. TVN.

Damian Michałowski – radio

Zanim Damian Michałowski rozpoczął karierę telewizyjną, był przez wiele lat związany z jedną największych rozgłośni radiowych w Polsce, z którą współpracuje do dziś. Słuchacze mogą spotkać go między innymi w porannych audycjach Radia ZET.

Damian Michałowski swoją karierę radiową rozpoczynał od serwisów sportowych w Radiu Zielona Góra i Akademickim Radiu Index.

Damian Michałowski z wykształcenia jest dziennikarzem – ukończył studia na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Damian Michałowski – żona, dzieci, gdzie mieszka

Damian Michałowski ożenił się w 2017 roku z Polą Michałowską. Wesele pary odbyło się na Mazurach, które oboje darzą ogromnym sentymentem. Żona prezentera nie udziela się publicznie. Wspiera jednak Damiana w jego karierze, jako jego managerka.

Damian Michałowski ma dwójkę dzieci – urodzonego w 2016 roku syna Henryka oraz urodzoną w 2019 roku córeczkę Helenę.

Wraz z rodziną Damian Michałowski przeprowadził się z Żoliborza do jednej z podwarszawskich miejscowości, gdzie mieszka w domu z ogrodem.

Damian Michałowski - Instagram

Damian Michałowski jest aktywny w social mediach i prowadzi swój profil na Instagramie jako _damianmichalowski_. Wcześniej widzowie mogli odnaleźć jego profil pod nickiem „Ojciec Redaktor”. Dziennikarz chętnie dzieli się tam perypetiami ze swojego życia rodzinnego.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Damian Michałowski o żonie
Damian Michałowski o żonie

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA