Magda Steczkowska opowiedziała o relacji z teściową. "Zawsze staje po mojej stronie"

Magda Steczkowska o relacji z teściową
Magda Steczkowska o relacji z teściową
Źródło: PAWEŁ WRZECON/MWMEDIA
Magda Steczkowska podzieliła się ostatnio zdjęciem z teściową na Instagramie. Siostra Justyny Steczkowskiej opisała swoją relację z mamą męża. W rozmowie z nami piosenkarka wyjawiła, jak wyglądały te stosunki na początku ich znajomości. Nie każdy może się poszczycić takim kontaktem.

Magda Steczkowska już od 21 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Piotrem Królikiem, muzykiem i menedżerem gwiazdy. Para doczekała się trzech córek - 20-letniej Zofii, 13-letniej Michaliny i 11-letniej Antoniny. Piosenkarka często pokazuje się ze swoim mężem i otwarcie mówi o swoim małżeństwie.

Magda Steczkowska pokazała zdjęcie z teściową

Ostatnio na Instagramie pojawiła się jej fotografia z teściową. Magda Steczkowska wyjaśniła, że zapomniała o Dniu Teściowej, który był obchodzony miesiąc temu, jednak zaznaczyła, że jej relacja z mamą męża jest bardzo dobra. Na Instagramie napisała:

"Dzień Teściowej (wiem... był miesiąc temu, ale się zagapiłam). Pamiętam, jak robiłyśmy to zdjęcie kilka lat temu... 'Mama, uśmiechnij się' - 'Przecież się uśmiecham'. Zawsze jest po mojej stronie, mówi co myśli i ma niezwykłe poczucie humoru. Kiedyś poszłyśmy do galerii handlowej, a ona po godzinie zdjęła buty, bo powiedziała, że bolą ją nogi i chodziła na bosaka. Uwielbiam ją. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i wszystkich teściowych. Bądźcie wyrozumiałe dla waszych synowych i zięciów" - napisała.

W rozmowie z nami piosenkarka powiedziała nieco więcej, o tej niezwykłej relacji. Zdradziła, że wygląda ona tak od początku ich znajomości. Powiedziała również, jaką cechę ceni u mamy Piotra Królika najbardziej.

Zobacz wideo:

Maja Hyży o patchworkowej rodzinie
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o wakacjach patchworkowej rodziny.
Źródło: Co za Tydzień

"Spędzamy dość dużo czasu razem"

Magda Steczkowska powiedziała:

- Od początku moja relacja z teściową była bardzo miła. Moja teściowa jest bardzo otwartym człowiekiem, kontaktowym, a do tego ma wyjątkową cechę, którą sobie bardzo cenię u innych, czyli szczerość ponad wszystko. Czasami jest to bolesne, ale przynajmniej wiem, że to, co mówi, pochodzi z głębi serca. Jest prawdziwe. Poza tym teściowa ma niezwykłe poczucie humoru (mój mąż ma to po niej) i zawsze staje po mojej stronie, co jest naprawdę niezwykłe — powiedziała piosenkarka.

Co ciekawe, panie mieszkają niedaleko siebie i często się odwiedzają.

- Spędzamy dość dużo czasu razem, bo mieszkamy niedaleko siebie, w tej samej miejscowości. Kiedy dzieci były małe, chodziłam codziennie na spacery, które kończyły się u mamy na kawie. Teraz nawet jeżeli nie spotykamy się tak często, bo nawał obowiązków nie zawsze na to pozwala, to dzwonimy do siebie, ale nie ma takiego tygodnia, w którym byśmy się nie widziały — dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PAWEŁ WRZECON/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości