Magdalena Cielecka o reakcji Bartosza Gelnera na zmianę fryzury. "Miałam krótsze włosy od niego"

Magdalena Cielecka o reakcji Bartka Gelnera na zmianę fryzury
Magdalena Cielecka o reakcji Bartka Gelnera na zmianę fryzury
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Cielecka w najnowszym wywiadzie powiedziała, dlaczego zdecydowała się na ścięcie włosów i jak na tę zmianę zareagował jej partner Bartosz Gelner. Aktorka wyznała, że mała metamorfoza bardzo mu się spodobała.

Magdalena Cielecka kilka miesięcy temu postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd. Aktorka zdecydowała się na ostre cięcie i mocno skróciła swoje włosy. Internauci zastanawiali się, dlaczego ukochana Bartosza Gelnera zdecydowała się na tak odważny krok, jednak aktorka sumiennie milczała.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BRINGBACKALICE_ENGLERT_KRYMINALY
Helena Englert o kryminałach
Helena Englert na premierze "Bring Back Alice" - podziela miłość Polaków do kryminałów?

Magdalena Cielecka o metamorfozie

Ostatnio Magdalena Cielecka gościła w internetowym programie Magdy Mołek "W moim stylu", w którym opowiedziała nieco więcej o swojej metamorfozie. Aktorka zaznaczyła, że zaskoczyła ją reakcja internautów i mediów.

"Mnie to rzeczywiście trochę zaskakuje, że tak się przetoczyła jakaś dyskusja i zastanawianie się nieustające nad moimi włosami... Niewiele osób wpadło na to lub wzięło pod uwagę fakt, że jestem aktorką i że moje włosy są częścią mojego wizerunku. Można też powiedzieć, że włosy nie należą do mnie, bo często są nośnikiem postaci, które aktualne gram" - powiedziała.

Magdalena Cielecka powiedziała, że ścięła włosy na potrzeby filmu. Za jakiś czas w kinach pojawi się produkcja Sławomira Fabickiego "Lęk", w którym aktorka gra kobietę chorą na raka. Magdalena Cielecka musiała również przejść na specjalną dietę.

"Musiałam schudnąć dosyć dużo, byłam przez kilka miesięcy na hardcore'owej diecie, co było dla mnie trudniejsze niż obcięcie włosów" - dodała.

Magdalena Cielecka o reakcji Bartosza Gelnera

Ukochana Bartosza Gelnera powiedziała, że od dłuższego czasu chciała zmienić fryzurę, jednak zawsze się czegoś obawiała. Nie była na tyle odważna, aby sama podjąć ten krok.

"To obcięcie włosów chodziło mi po głowie od czasu do czasu, ale nigdy nie miałam dość odwagi, ani też wyzwania i powodu do tego, by to zrobić. I oczywiście trochę się tego bałam, tego, jak to będzie, jak będę wyglądać, jak się będę czuł, czy będę się podobać swojemu chłopakowi, czy sobie się będę podobać..." - powiedziała aktorka.

Jak na tę zmianę zareagował Bartosz Gelner?

"Bardzo [się spodobałam], o dziwo! To znaczy, zapytałam go, czy to prawda, bo mógł być po prostu miły i wyrozumiały, i na pewno taki też był. Ale nie, było to jakieś takie zupełnie naturalne. Był taki moment, że miałam przez długi czas krótsze włosy od niego, teraz to się troszkę zmieniło, bo mnie odrosły, a jemu skrócono" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości