Magdalena Cielecka wystąpi w "Milionerach". Powiedziała o tremie. "Nieprawdopodobne emocje"

W jakich produkcjach TVN wystąpiła Magdalena Cielecka?
Magdalena Cielecka gwiazdą wiosennej ramówki TVN
Magdalena Cielecka jest gwiazdą wiosennej ramówki TVN. Fani aktorki będą zadowoleni, bo zobaczą już w kilku produkcjach. Na antenie zobaczycie serial "Chyłka" i "Mój agent". Artystka zadebiutuje w programie "Milionerzy"! Sprawdźcie, przed jakim występem miała największą tremę.

Wiosną TVN pokaże widzom największe hity Playera. Do tej pory właśnie tam mogliśmy oglądać serial "Chyłka. Oskarżenie" oraz "Mój agent". Magdalena Cielecka jest główną bohaterką pierwszego z nich, a w drugim występuje w pierwszym odcinku i gra samą siebie! Ceniona aktorka zadebiutuje również w innej roli. Po raz pierwszy wystąpi w "Milionerach". O emocjach z tym związanych opowiedziała w rozmowie z Oliwierem Janiakiem.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Magdalena Cielecka o "Chyłce", występie w "Mój agent" i "Milionerach"

Magdalena Cielecka w odcinku specjalnym "Milionerów"

W specjalnym odcinku "Milionerów" gwiazdy grały dla fundacji TVN. 7 marca o godzinie 20.55 zobaczymy dwa duety. Agata Kulesza zagra z Agnieszką Suchorą, a Magdalena Cielecka będzie walczyć o najwyższą wygraną wraz z Martą Kuligowską. Co ciekawe aktorka wyznała, że miała tremę.

Nie pamiętam tego rodzaju emocji, które mi towarzyszyły przed tym programem i w trakcie, bo nie znam tremy, która mnie paraliżuje, nie mam tego przed kamerą ani w teatrze, a tutaj miałam wszystkie syndromy: suchość w ustach, drżenie głosu, jakieś głupoty, które gadałam w studio, nieprawdopodobne emocje
- zwierzyła się. 

Magdalena Cielecka o roli w "Chyłce"

1,5 roku temu zakończyły się zdjęcia do serialu "Chyłka". Magdalena Cielecka pożegnała się z bohaterką, którą pokochali Polacy. Aktorka przez pięć sezonów wcielała się w postać Joanny Chyłki — bezkompromisowej prawniczki z trudną przeszłością. Gwiazda wyznała, za co ją polubiła.

- Od początku miałam poczucie, że pasuję do tej postaci. Tutaj nie trzeba było się jakoś nagimnastykować, wysilać w sensie dopasowania siebie do postaci... Istotne było dla mnie, że było to wiarygodne i miałam frajdę z tego, bo w jakimś stopniu ta bohaterka ma ze mną cechy wspólne, ale też jest ode mnie różna, więc ten balans był bardzo ciekawy do żonglowania tymi cechami - powiedziała w wywiadzie.

Piękna przygoda, za którą bardzo jestem wdzięczna
- wyznała aktorka.

Magdalena Cielecka w serialu "Mój agent"

Serial "Mój agent" opowiada o kulisach pracy agentów aktorskich. Największą atrakcją będzie udział gwiazd kina i teatru grających… samych siebie! Magdalena Cielecka w rozmowie z Oliwierem Janiakiem wyznała, że to ją właśnie zwabiło do udziału w tej produkcji.

- Złapałam się na tę wędkę. Pierwszy raz grałam siebie, odnosząc się do pewnych aspektów mojego życia zawodowego, używając również swoich doświadczeń związanych z funkcjonowaniem w tym zawodzie, nie tylko, jeśli chodzi o relację agent-aktor, ale w ogóle taki rodzaj tego, co nam towarzyszy, różnego rodzaju wątpliwości, czym ten zawód jest, jak wygląda nasze prywatne życie. Można było rozbroić trochę mitów, legend, nieścisłości, pomówień albo wynoszenia nas na piedestał, to mi się najbardziej podobało - wyjaśniła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości