Magdalena Lamparska jest w ciąży. "W radości czekamy na spotkanie"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Magdalena Lamparska jest w ciąży

Magdalena Lamparska jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Pokazała zdjęcia z brzuszkiem, który długo ukrywała przed fanami. Gwiazda napisała wzruszający post o swoim stanie i oczekiwaniu na maluszka. Poinformowała też, jak się teraz czuje.

Magdalena Lamparska zaskoczyła swoich fanów. Przez kilka miesięcy ukrywała swój stan. Dopiero dziś na InstaStories została zapytana przez obserwatora o to, dlaczego nie gra już w spektaklu pt. "Lily". Aktorka odpowiedziała, że teraz czeka ją inna rola, ale wróci do teatru w październiku. Chwilę później Magdalena Lamparska opublikowała post, dzięki któremu wszystko stało się jasne.

Magdalena Lamparska jest w ciąży. Pokazała zdjęcia z brzuszkiem

Magdalena Lamparska pokazała na Instagramie zdjęcia z profesjonalnej sesji. Na pierwszym czarno-białym pozuje do przepięknego portretu, a na drugim rozpływa się w czułym objęciu męża.

"Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie. 'Stan błogosławiony' nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie? Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie" - napisała Magdalena Lamparska.

Zobaczcie przepiękne zdjęcia aktorki.

Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski"
Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magdalena Lamparska o macierzyństwie. Co czuła po urodzeniu pierwszego dziecka?

Magdalena Lamparska jest żoną Bartka Osumka, z którym ma już syna Tymoteusza. Po urodzeniu swojej pociechy napisała na Instagramie o tym, co zmieniło w niej pojawienie się na świecie maleństwa.

"W życiu najważniejsze są dwa dni. Kiedy przychodzimy na świat i kiedy odnajdujemy cel i sens naszej obecności. Mój największy sens życia się pojawił. Dziękuję serdecznie Kochani za wszystkie życzenia" - napisała z wdzięcznością w mediach społecznościowych w październiku 2017.

Trzy lata temu aktorka w poście wspierającym WOŚP wyznała, że jej synek również potrzebował medycznej pomocy. Gwiazda podzieliła się swoją historią po to, aby uświadomić ludziom, jak ważna jest pomoc w finansowaniu sprzętu ratującego życie.

"Mój synek potrzebował wsparcia po urodzeniu. Na każdym inkubatorze widniało czerwone serduszko. Dzieci, które leżały obok nas były wielkości dłoni urodzone ok 25-30 tygodnia. Nazywałam wszystkie panie pielęgniarki oraz lekarzy - Aniołami, którzy przez 24 godziny na dobę monitorowali, czy wszystko jest w porządku z tymi kruszynkami, których rączki były tak maleńkie...." - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości