Lenka Klimentova jest w ciąży! Jan Kliment zostanie ojcem

Lenka Klimentova i Jan Kliment
Lenka Klimentova i Jan Kliment
Źródło: MWMEDIA/Andras Szylagyi
Jan Kliment zostanie ojcem! Para poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama. We wtorek Lenka Klimentova opublikowała na swoim profilu wyjątkowe zdjęcie z mężem i dwoma pieskami. W dłoni tancerze trzymają zdjęcia USG. "Czekaliśmy na ten moment tak długo" - czytamy.

Lenka i Jan Klimentowie od niemal 13 lat tworzą udany związek. Połączyła ich nie tylko pasja — taniec, ale przede wszystkim płomienna miłość. Od wielu lat musieli odpowiadać na pytania: "A kiedy dziecko?", "Dlaczego jeszcze nie jesteście rodzicami"? Teraz już nie muszą. "13" okazała się dla nich szczęśliwa. 21 czerwca poinformowali, że wkrótce ich rodzina powiększy się o nowego członka, bo Lenka Klimentova jest w ciąży.

Jan Kliment zostanie ojcem. Radosne wieści przekazali na Instagramie

Po latach odpowiadania na trudne pytania - w końcu mogą odetchnąć. Lata starania zakończyły się sukcesem i para wkrótce powita długo wyczekiwanego członka rodziny na świecie.

"Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,"A kiedy dziecko?”, "Czy wy nie chcecie dzieci?”, "Dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?”, "Wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie”, "Macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat. Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się! I w tym roku zostaniemy rodzicami!" - czytamy.

Aneta Żuchowska o rozwoju i powrocie do zawodu. Do ostatniego dnia ciąży trenowała klientów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lenka Klimentova jest w ciąży! Jan Kliment zostanie ojcem

Do roli rodziców nie da się przygotować wcześniej. Można przeczytać tonę podręczników i książek, ale i tak to nie sprawi, że przyszli rodzice będą wiedzieli, jak się zachować w każdej sytuacji. Trudno więc się dziwić, że Lenka Klimentova i Jan Kliment poza ekscytacją, czują również strach.

"Jesteśmy przeszczęśliwi, dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS. Czuję się taka szczęśliwa i spełniona, I może nie do końca wiem, co nas czeka. Ale cieszę się na to! Przed nami nowy etap i nowe życie. Myszki jeszcze nie kumają, ale będą tymi najlepszymi kumplami na świecie. Prosimy tylko, obyście trzymali za nas kciuki, żebyśmy byli zdrowi, bo gratulacje, dopiero jak się urodzi" - czytamy w poście.

Gratulujemy!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szylagyi

podziel się:

Pozostałe wiadomości