Magdalena Lamparska zwiedza Hollywood z Piotrem Adamczykiem i jego żoną

Autor:
Dominika
Kowalewska
Magdalena Lamparska na wakacjach z Piotrem Adamczykiem i jego żoną

Magdalena Lamparska spodziewa się dziecka. Pomimo zaawansowanej ciąży aktorka nie zamierza rezygnować z wakacji. Właśnie przebywa w słonecznej Kalifornii, gdzie spędza czas u boku Piotra Adamczyka oraz jego żony Karoliny Szymczak.

Pod koniec czerwca Magdalena Lamparska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Aktorka jest w związku małżeńskim z Bartkiem Osumkiem. W 2017 roku para doczekała się pierwszego dziecka - syna Tymoteusza.

Magdalena Lamparska na wakacjach w USA

Magdalena Lamparska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, która są dla niej kanałem wykorzystywanym do kontaktu z fanami. Na swoim profilu na Instagramie publikuje liczne fotografie, na których uwieczniła ciążowy brzuszek. Niedawno aktorka podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami na temat ciężarnych kobiet w komunikacji miejskiej.

Jednak to już przeszłość i gwiazda może odetchnąć. Magdalena Lamparska wybrała się na wakacje do słonecznej Kalifornii. Podróż relacjonuje za pośrednictwem profilu na Instagramie, na których zebrała ponad 430 tys. obserwujących. Aktorka dotarła na najsłynniejsze wzgórze Ameryki i zrobiła sobie zdjęcie na tle kultowego napisu "Hollywood".

"Nigdy nie przestawaj marzyć" - napisała.

Wakacji nie spędza jednak sama. Jak wynika z publikowanych przez gwiazdę treści, podczas zwiedzania towarzyszy jej najbardziej tajemnicza para polskiego show-biznesu - Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk. Kobiety bogato udokumentowały wspólny wypad na słynne wzgórze.

Magdalena Lamparska na wakacjach z Piotrem Adamczykiem i jego żoną
Magdalena Lamparska na wakacjach z Piotrem Adamczykiem i jego żoną Magdalena Lamparska na wakacjach z Piotrem Adamczykiem i jego żoną Źródło: Instagram @karolina.szymczak/@magdalamparska
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny? Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Szymczak kariera, życie prywatne

Karolina Szymczak jest polską aktorką, która robi zagraniczną karierę. Stawiała pierwsze kroki w Hollywood - zagrała m.in. u boku Dwayne'a Johnsona w adaptacji greckiej mitologii "Hercules". Poza tym na swoim koncie role w polskim produkcjach. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, za pośrednictwem których dzieli się z internautami owocami swojej pracy. Karolina Szymczak choruje na endometriozę i nie boi się opowiadać o trudnych doświadczeniach.

Pod koniec czerwca 2019 roku Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk wzięli potajemny ślub. Małżonków dzieli znaczna różnica wieku - aktorka jest młodsza od mężą o 19 lat.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości