Maja Bohosiewicz świętuje urodziny córki. Wyprawiła jej imprezę marzeń

Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz wyprawiła córce bajkowe urodziny
Źródło: MWMEDIA
Maja Bohosiewicz słynie z niezwykłej aktywności w mediach społecznościowych. Celebrytka chętnie relacjonuje w jaki sposób spędza czas, a także dzieli się tym, nad jakimi projektami obecnie pracuje. Ostatnio aktorka zamieściła post w którym pochwaliła się jak świętowała urodziny 5-letniej córeczki. Przyjęcie, które urządziła robi wrażenie!

Maja Bohosiewicz ostatnio podzieliła się ze swoimi obserwatorami tym, jaką imprezę zorganizowała z okazji nadchodzących urodzin córeczki. Na przyjęciu nie zabrakło bliskich dziewczynki, a także pięknych prezentów oraz licznych dekoracji. Celebrytka postanowiła zapewnić swojej pociesze wszystko, o czym ta mogła zamarzyć. Internauci nie kryją podziwu nad zaangażowaniem gwiazdy.

Maja Bohosiewicz urządziła przyjęcie urodzinowe córki

Maja Bohosiewicz 28 lipca 2017 roku przywitała na świecie córeczkę, której nadała imię Leonia. W tym roku dziewczynka skończyła 5 lat. Celebrytka postanowiła uczcić to wydarzenie i z tej okazji wyprawiła huczne przyjęcie. Przebieg zabawy zrelacjonowała na Instagramie. 

Sławna mama zadbała, aby w tym dniu solenizantka poczuła się naprawdę wyjątkowo. Pięciolatka mogła pozwolić sobie na brokatowy manicure, a także długie warkocze z różowo-fioletowymi doczepami. Z okazji święta dziewczynki cały dom został przyozdobiony różowymi dekoracjami, które nadały zabawowej atmosfery. Maja Bohosiewicz robiła gościom Leonii zmywalne tatuaże, które szczególnie przypadły do gustu małym uczestnikom przyjęcia. Punktem kulminacyjnym imprezy był kilkupiętrowy tort, który wyglądał wprost baśniowo.

czt_mamtalent_chylisnka_emocje
"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maja Bohosiewicz złożyła życzenia córce na Instagramie

Maja Bohosiewicz pod zamieszczonym postem zawierającym ujęcia z przyjęcia urodzinowego, zamieściła piękny wpis skierowany do córki. Zawarła w nim, to jak bardzo kocha Leonię oraz jak dumna jest z bycia jej mamą. Napisała również, że z ekscytacją obserwuje jak jej mała córka rozwija się każdego dnia.

"Cukiereczku mój najsłodszy, nie znam słów które oddałyby chociaż promil tego jak 'w domu' czuję się, kiedy wącham Twój karczek. Malutki nosek wydycha powietrze miarowo na wspólną poduszkę. Jesteś pierwszą osobą która po otwarciu oczu mówi do mnie: dobrje utra - tak jak nauczyła Cię Żanusia i rozpływam się jak mleczna Milka na w kieszeni. Patrzę na te brązowe oczęta i często nie mogę pohamować łez wzruszenia - bo po prostu jesteś. Spełnienie moich marzeń. Realny człowiek o którym zawsze śniłam, jest tu obok, kocha i mnie potrzebuje. Nie martwię się o Ciebie tylko czekam z zachwytem, żeby oglądać na kogo wyrastasz. Kocham najmocniej. Mama" - napisała.

Po niezwykle uczuciowym wyznaniu celebrytki, w sieci pojawiły się komentarze wychwalające Maję Bohosiewicz jako matkę. Nie zabrakło również życzeń urodzinowych od innych celebrytów i internautów.

"Te życzenia i intencje to miodek polany brokatem bitą śmietaną na serduszko. Jesteś taką wspaniałą mamą! Wszystkiego najpiękniejszego dla tego pięknego człowieczka o pachnącym karczku" - napisała Anna Skura, instagramowa celebrytka o pseudonimie whatannawears.

"Najpiękniejsze życzenia, które tak bardzo rozumiem ! P.S Zapach karczku nie znika z wiekiem! Wiem co mówię, mama 20 i 4 latka" - stwierdziła obserwatorka Mai Bohosiewicz.

"Samych pięknych chwil w życiu dla tej małej istotki" - życzyła fanka gwiazdy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor: Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości