Gwiazdy

Ewa Chodakowska źle się poczuła i przerwała urlop. Czeka ją zabieg lub operacja

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Ewa Chodakowska przejdzie zabieg

Ewa Chodakowska niedługo podda się zabiegowi. Popularna trenerka musiała przerwać swoje greckie wakacje i natychmiast wrócić do Polski przez problemy zdrowotne. W najnowszym InstaStories gwiazda wyjaśniła, co dokładnie jej dolega.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w naszym kraju. Gwiazda dzieli swoje życie na dwa kraje: Polskę i Grecję, skąd pochodzi jej mąż. To właśnie na jednej z tamtejszych wysp małżeństwo spędzało tegoroczny urlop, aż do momentu, gdy Ewa Chodakowska nieco gorzej się poczuła. Trenerka wykonała badania i szybko zadecydowała, że wraca do Polski, by podjąć leczenie.

Ewa Chodakowska ma problemy ze zdrowiem

Ewa Chodakowska o wszystkim opowiedziała na InstaStories.

 "Przed nami przymusowa przerwa od greckiej sielanki. Pakowanie się na cito, powrót do Aten, a już jutro samolot i powrót do Warszawy. Czeka mnie zabieg — pilna sprawa (...)" — napisała.

Gwiazda wyjaśniła, że chodzi o pęcherzyk Graafa, który prawidłowo powinien pęknąć w trakcie owulacji i uwolnić komórkę jajową gotową do zapłodnienia. Niestety w przypadku Ewy Chodakowskiej pęcherzyk nie pękł i urósł do sporych rozmiarów.

Ewa Chodakowska opowiedziała o problemach ze zdrowiem
Ewa Chodakowska opowiedziała o problemach ze zdrowiem Ewa Chodakowska opowiedziała o problemach ze zdrowiem Źródło: Screen/ InstaStories Ewy Chodakowskiej

"Mój pęcherzyk Graafa urósł do nieprzyzwoitych rozmiarów. Zrobiła się z niego cysta 9 × 6 cm i to wszystko w dwa tygodnie. Jest tak duża, że uwiera moje jelita, uciska mój pęcherz moczowy, jest to nieprzyjemne, bolesne, od samego rana czuję ból i w nocy budzę się z bólem" — powiedziała na InstaStories.

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować" Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Ewa Chodakowska nie wie jeszcze, czy skończy się tylko na zabiegu

Ewa Chodakowska będzie musiała poddać się zabiegowi usunięcia pęcherzyka. Trenerka podkreśliła jednak, że nie wie do końca, czy wystarczy małoinwazyjny zabieg, czy też będzie musiała przejść poważniejszą operację.

"Protokół jest taki, że powyżej 5 cm usuwa się cystę operacyjnie. I teraz pytanie, czy będzie to poważna operacja, laparoskopia, czy jakiś mniej inwazyjny zabieg, na który bardzo liczę" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości