Gwiazdy

Majka Jeżowska o wychowaniu syna: "Rollercoaster w dzieciństwie, kilku tatusiów, wujków" 

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
Onet
Majka Jeżowska o wychowaniu swojego syna

Jedynym dzieckiem Majki Jeżowskiej jest syn Wojciech, którego artystka urodziła w 1981 roku. Jego ojcem jest muzyk Janusz Koman. Piosenkarka wiodła życie w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Była bardzo zapracowana, co odbiło się na życiu jej syna. Dziś otwarcie mówi o tym, że zafundowała mu emocjonalny rollercoaster.

Majka Jeżowska udzieliła wywiadu dla Onetu. W rozmowie z Odetą Moro powiedziała krótko o tym, że jej utwory są przeznaczone nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Artystka od zawsze była utożsamiana z najmłodszą widownią. Podkreśliła, że zajmowała się wyłącznie muzyką, a teksty do takich przebojów jak "Laleczka z saskiej porcelany" lub "A ja wolę moją mamę" stworzyli Jacek Cygan i Agnieszka Osiecka. Stąd też siła tych piosenek i ich ponadczasowość.

Majka Jeżowska o wychowaniu syna. Piosenkarka opowiada, jaką była dla niego matką

Majka Jeżowska powiedziała, że jest bardzo dumna ze swojego syna. Wojciech Jeżowski jest montażystą i reżyserem. Specjalizuje się w krótkich filmach produktowych.

"Współpracuje też z taką amerykańską korporacją, zajmującą się zabezpieczeniami przed hakerami w sieci. Więc dają mu wolną rękę. To jest dziecko wychowane w Stanach Zjednoczonych na "Gwiezdnych wojnach". Przeczytał całą literaturę science fiction. Jego wyobraźnia jest tak wielka, że ta jego amerykańska firma jest nim zachwycona" - opowiedziała o synu.

Majka Jeżowska urodziła dziecko w Stanach Zjednoczonych. Tam rozwijała swoją muzyczną karierę. Po latach przyznała, że nie była idealną matką. Jej syn musiał znosić rozłąkę z mamą, ale zawsze pozostawał pod opieką swoich dziadków lub sióstr Majki Jeżowskiej.

"Ja jestem z mojego syna dumna i chociaż widziałam, że nie poświęcałam mu tyle czasu co inne mamy, bo byłam w rozjazdach, to wiem, że dobrze się stało. Że trochę był jedną nogą w Stanach, drugą w Polsce. Zafundowałam mu rollercoaster w dzieciństwie, kilku tatusiów, wujków, ale to go ukształtowało" - wyznała.

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"
Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień" Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wsparciu, jakie dostaje od najbliższych. Gwiazda bez ogródek przyznała, że czasem potrafi jej nie być w domu cały dzień. Wówczas Janusz Józefowicz i ich córka Kalina muszą sobie radzić sami. - To wszystko często jest też pode mnie aranżowane - mówiła.

Majka Jeżowska o wnuczce. "Ma dobry słuch, może się okazać, że będzie miała piękny głos"

Tegoroczny Dzień Dziecka był dla Majki Jeżowskiej wyjątkowy. Po raz pierwszy świętowała go jako babcia. Kilka miesięcy temu na świat przyszła jej wnuczka Różyczka.

"Wnusia rośnie po prostu... jest pączusiem. Może się okazać, że będzie miała mój charakter. W tej chwili trudno powiedzieć, bo ma niecałe pięć miesięcy, ale jest bardzo komunikatywna, dużo gaworzy do wszystkich. To bardzo pogodne dziecko, praktycznie nie płacze. I ma dobry słuch! Bo jak do niej coś mówię, to ona mi w tej samej tonacji odpowiada. Może się okazać, że będzie miała przepiękny, anielski głos" - opowiedziała Majka Jeżowska.

Wnuczkę artystki można zobaczyć w najnowszym teledysku piosenkarki do piosenki pt. "Nie wciągaj mnie". W nagraniu uczestniczyła oczywiście również synowa gwiazdy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: Onet

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości