Alżbeta Lenska pokazała zdjęcie z córką. Niebywałe podobieństwo

Alżbeta Lenska
Alżbeta Lenska pokazała zdjęcie z córką
Źródło: MWMEDIA
Alżbeta Lenska to jedna z niewielu polskich aktorek, które stronią od pokazywania codzienności w mediach społecznościowych. Artystka ostatnio jednak zrobiła wyjątek i opublikowała fotografię ze swoją nastoletnią córką. Internauci obok ich podobieństwa i niebywałej urody nie mogli przejść obojętnie.

Alżbeta Lenska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Sympatię widzów zaskarbiła sobie rolami serialowymi i teatralnymi, jednak to wywiady dotyczące zdrowia i rodziny sprawiły, że często jest podawana za wzór rodzica. Niedawno za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, jak dba o pasje swoich najbliższych. 

Alżbeta Lenska na zdjęciu z córką. Uderzające podobieństwo 

Alżbeta Lenska wybrała się razem z córką na międzynarodowe zawody jeździeckie. Aktorka w poście na Instagramie przyznała, że choć tym razem zasiadły na trybunach i podziwiały Cavaliadę z pozycji fana, jest to pierwszy krok do realizacji marzeń jej dziecka.

"Nasza pierwsza Cavaliada zaliczona! Powiem wam Odkrywać nowe przestrzenie, dzięki pasji córy to coś niesamowitego. Niezła zawodniczka, która wiem, że nie odpuści dążenia za marzeniami. Mam nadzieję, że za jakiś czas uda się jej osiągnąć to, o czym marzy, a po drodze czeka nas jeszcze wiele tak cudnych chwil spędzonych razem. Koniary - ściskają"- napisała pod postem na Instagramie aktorka. 

Internauci zwrócili jednak uwagę nie tylko na pasję córki Alżbety Lenskiej, ale także na jej wyjątkową urodę i podobieństwo obu Pań. 

"Jaka ona dorosła już" - napisała pod postem Klaudia Halejcio.

"Jaka śliczna córcia. Taka piękna mieszanka mamy i taty" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem aktorki. 

"Ależ przecudnej urody oczyska ma pani córcia" - napisała jedna z internautek. 

Alżbeta Lenska o rodzinie i zdrowiu 

W 2018 roku życie Alżbety Lenskiej całkowicie się zmieniło. Podczas pracy w teatrze w jej głowie pękł tętniak. Dzięki szybkiej reakcji osób, które były obok, cudem uniknęła śmierci. Ta traumatyczna chwila sprawiła jednak, że aktorka zupełnie inaczej zaczęła postrzegać życie i możliwość spędzania czasu z najbliższymi. 

"Dzięki Rafałowi i pomocy psychologa moje dzieci nawet się nie zorientowały, że coś poważnego mi się stało. Oczywiście wiedziały, że jestem w szpitalu, że pękł mi tętniak, ale lekarze robią wszystko, żebym wyzdrowiała. [...] Nie jestem już perfekcjonistką. Jak nie mam siły ugotować obiadu, zamawiam pizzę. A nigdy wcześniej nie zamawiałam pizzy, uwierz mi. Zawsze ja ją robiłam. Nauczyłam się też angażować innych do pomocy, bo nie chcę już być zosią samosią. Nadal zdarza nam się zamawiać pizzę. Ale lubimy też zrobić ją wspólnie własnymi rękoma. Nasza rodzina słynie wśród znajomych z najlepszej pizzy w mieście (śmiech). Tylko że teraz robimy to wszystko bez pośpiechu i bez spiny. Celebrujemy wspólnie spędzony czas" - powiedziała aktorka w rozmowie dla "Vivy".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości