Małgorzata Rozenek-Majdan o tym, co wydarzyło się na lotnisku. Jej mąż nie był zadowolony

Małgorzata Rozenek-Majdan narzeka na zwykłą odprawę przed podróżą
Małgorzata Rozenek-Majdan narzeka na zwykłą odprawę przed podróżą
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem ponownie są w podróży. Małżeństwo wyruszyło do Francji, gdzie spędzi kilka najbliższych dni. Jeszcze zanim para wsiadła na pokład samolotu, zdążyła się dwukrotnie poróżnić. Poszło o 20 torebek, które zabrała Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka skrytykowała również zwykłą odprawę paszportową.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest związana z Radosławem Majdanem od 2013 roku. Początkowo para ukrywała swoją relację, która ostatecznie przerodziła się w trwałe małżeństwo. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub w 2016 roku, a 4 lata później doczekali się syna Henryka.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokłóciła się z Radosławem Majdanem o nadbagaż

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, publikując treści dotyczące zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Niedawno celebrytka udała się w podróż do Francji, gdzie wraz z Radosławem Majdanem spędzi kilka najbliższych dni. Prezenterka opublikowała Instastory, na którym opowiedziała o tym, co wydarzyło się na lotnisku. Podczas odprawy paszportowej okazało się, że bagaże pary są za ciężkie. Pomiędzy małżonkami doszło do kłótni.

"Czekamy na samolot do mojego ukochanego miejsca na świecie, czyli do Francji. Radosław ma taką skwaszoną minę, gdyż pokłóciliśmy się już 2 razy, jeśli dodać do tego krótką wymianę zdań to 3 razy" - żali się Małgorzata Rozenek-Majdan.

Radosław Majdan wytknął żonie, że na zaledwie czterodniowy pobyt we Francji zabrała 20 torebek, które ostatecznie stały się nadprogramowym bagażem. Małżeństwo musiało dopłacić.

"Zostaliśmy poproszeni o zapłacenie nadbagażu. Przez moment zrobiło się nerwowo, gdyż Radosław stwierdził, że skoro jedziemy na 4 dni, to po co mi 20 torebek" - zdradziła celebrytka.

Para próbowała przepakować walizki tak, by zmieścić się w limicie, jednak działania na nic się zdały. Nie uchronili się przed opłatą.

Małgorzata Rozenek kupuje prezenty przez cały rok
Małgorzata Rozenek opowiedziała, jakie błędy popełnia podczas kupowania prezentów.
Źródło: Co za Tydzień

Małgorzata Rozenek-Majdan o doświadczeniach ze zwykłą odprawą

To nie koniec przykrych doświadczeń na lotnisku. Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej mąż skorzystali ze zwykłej odprawy paszportowej. To nowość w ich życiu, ponieważ ostatnimi czasy stawiali na odprawę VIP Line. Jest to specjalny standard odprawy, w którym nacisk kładzie się na komfort obsługi oraz zapewnienie dyskrecji. To ponadto możliwość korzystania ze strefy, w której pasażerowie mogą spędzić ostatnie chwile przed lotem w ekskluzywnym wnętrzu.

"Ogólnie zauważyliśmy różnicę między tą odprawą, a odprawą VIP Line, do której się ostatnio bardzo przyzwyczailiśmy i którą tym bardziej po dzisiejszej sytuacji wam polecam" - dodała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości