Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała syna brata. Fani: "Jaki przystojniak"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała syna brata

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie rodzinne zdjęcie. Tym razem żona Radosława Majdana przestawiła internautom swojego bratanka Yanna. Nastolatek jest najlepszym przyjacielem jej starszego syna. Zobaczcie, jak wygląda.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą trzech chłopców. Ze związku z Jackiem Rozenkiem ma 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza, a z małżeństwa z Radosławem Majdanem dwuletniego synka Henryka. Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim bratem — Michałem Kostrzewskim, który jest choreografem.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się bratankiem

Michał Kostrzewski ma troje dzieci, dwie córki — Elizabeth i Ninę, a także syna Yanna. Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej bratanek. Co ciekawe, gwiazda zdradziła, że Yann jest najlepszym przyjacielem jej najstarszego syna Stanisława.

"Od kilku dni jest u nas Yann, syn mojego brata, największy przyjaciel mojego syna Stanisława. Yann uwielbia jazdę na rowerze i potrafi na nim czynić cuda, wiec teraz do moich 4 chłopaków dołączył piąty. Na szczęście jest Franceska. Miłego dnia dla wszystkich" - napisała.

Niedługo później pod postem pojawiło się wiele komentarzy dotyczących urody nastolatka. Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan jednogłośnie stwierdzili, że chłopak jest przystojny i bardzo podobny do ojca.

"Jaki przystojniak", "Cały Michał, te oczy", "Piękni chłopcy, przystojniacy", "O wow, podoba mi się", "Widać, że super chłopak", "Niesamowicie podobny do taty" - pisali internauci.

Zobacz wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan o świętach i niani Henia
Małgorzata Rozenek-Majdan o świętach i niani Henia

Małgorzata Rozenek-Majdan - rodzina

Małgorzata Rozenek-Majdan i Michał Kostrzewski są rodzeństwem. Choreograf już od wielu lat mieszka we Francji i to tam poznał swoją żonę, która tak jak on zajmuje się tańcem. Mają razem troje dzieci. W mediach o Michale Kostrzewskim zrobiło się głośno nie tak dawno, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała ich wspólne zdjęcie.

Kilka miesięcy temu w rozmowie z Plejadą Michał Kostrzewski powiedział o kontaktach z siostrą.

"Jesteśmy rodzeństwem i to nie jest tajemnica. Nie wstydzę się tego, nie zamierzam tego ukrywać. Jestem dumny, że mam siostrę, która tyle w życiu osiągnęła. Bardzo ją kocham. Mamy dobre, serdeczne i ciepłe relacje. Ona może na mnie liczyć, a ja na nią. To ogromna wartość. Nie w każdej rodzinie tak jest" - mówił wówczas.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości