Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę stylu. Jak prezentowała się na początku kariery?

Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę
Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę
Źródło: MW MEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan nie bez powodu jest nazywana "Perfekcyjną". Prezenterka może pochwalić się nienaganną figurą, ale nawet gdy była w ciąży, na ściankach zawsze prezentowała się idealnie. Żona Radosława Majdana dziś bez wątpienia jest w gronie najlepiej ubranych gwiazd, ale jej styl mocno ewaluował na przestrzeni lat. Pamiętacie jeszcze, jak nosiła się prawie 15 lat temu?

Małgorzata Rozenek-Majdan to prawdziwa znawczyni stylu i zasad etykiety. Gwiazda uczyła już dobrych manier, pokazywała, jak stylowo urządzić przyjęcia oraz zdradzała, w czym tkwią sekrety jej urody i sukcesu. W ostatnich latach na oczach widzów TVN Style żona Radosława Majdana gubiła też po ciążowe kilogramy i wracała do swojej dawnej sylwetki. Nieważne jednak, w jakiej formie fizycznej była prezenterka, bo i tak zawsze prezentowała się wprost zjawiskowo i była wymieniana na liście najbardziej stylowych gwiazd. By uzyskać takie miano, Małgorzata Rozenek-Majdan musiała jednak przejść długą drogę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Małgorzata Rozenek próbowała zawsze wyglądać dobrze

Małgorzata Rozenek na początku swojej medialnej kariery była związana z Jackiem Rozenkiem i to w jego towarzystwie pojawiała się na większości imprez branżowych. Chociaż para wzięła rozwód, wciąż jest w przyjacielskich stosunkach. Prezenterka od czasu ślubu z aktorem bardzo zmieniła swój styl. Jednak nawet prawie 15 lat temu wiedziała, że najlepszym tropem dla niej będzie elegancja. Gwiazda od początku wybierała klasyczne kreacje, które jednak nie zachwycały. W całości brakowało kropki nad "i".

Małgorzata Rozenek w 2009 roku. Na zdjęciu z ówczesnym mężem Jackiem Rozenkiem
Małgorzata Rozenek w 2009 roku. Na zdjęciu z ówczesnym mężem Jackiem Rozenkiem
Małgorzata Rozenek w 2009 roku. Na zdjęciu z ówczesnym mężem Jackiem Rozenkiem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDI

Celebrytka była też bardzo dobrze świadoma atutów swojego ciała. Małgorzata Rozenek często więc eksponowała swoje zgrabne nogi, co robi też po dziś. Niestety, kilkanaście lat temu jej wybory może i podkreślały smukłą sylwetkę, ale nie zawsze były trafione i w dobrym stylu. Na zdjęciu z 2011 roku uwagę zwraca nie tylko dziwna tkanina, z której była uszyta sukienka gwiazdy, ale także mocno zabudowany dekolt, który przy dość dużym biuście prezenterki nie wyglądał najlepiej.

Małgorzata Rozenek w 2011 roku. Na zdjęciu z Karoliną Ferenstein-Kraśko
Małgorzata Rozenek w 2011 roku. Na zdjęciu z Karoliną Ferenstein-Kraśko
Małgorzata Rozenek w 2011 roku. Na zdjęciu z Karoliną Ferenstein-Kraśko
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Z czasem Małgorzata Rozenek nauczyła się dobrze wybierać fasony swoich kreacji. Jeśli przymkniemy oko na kolor spodni gwiazdy, który wówczas był po prostu bardzo modny, możemy śmiało stwierdzić, że i dziś ten komplet mógłby się po części sprawdzić. Niestety poza jednym, ale dość istotnym szczegółem. Chodzi oczywiście o buty. Model, który miała na sobie Małgorzata Rozenek w połączeniu z długimi spodniami ewidentnie skracał nogi celebrytki. Na szczęście z biegiem lat prezenterka zamieniła masywne botki na dużo lżejsze sandałki lub klasyczne szpilki. Dobry styl często bowiem czerpie z prostoty.

Małgorzata Rozenek w 2012 roku
Małgorzata Rozenek w 2012 roku
Małgorzata Rozenek w 2012 roku
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Nagrody Elle Awards rozdane. Wśród wyróżnionych Agnieszka Woźniak-Starak
Za nami gala Elle Awards. Po trzech latach przerwy czytelniczki popularnego magazynu mogły spotkać i wyróżnić swoje ulubione gwiazdy. Wśród sław, które zgarnęły prestiżową statuetkę, była także Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" została uznana za "Ikonę stylu".

Małgorzata Rozenek-Majdan dziś jest prawdziwą ikoną stylu

Patrząc dziś na Małgorzatę Rozenek-Majdan widzimy całkiem inną osobę. Gwiazda zazwyczaj sięga po klasykę, często jednak w ciekawy i niecodziennych fasonach i kolorach. Taki zabieg sprawia, że zawsze prezentuje się stylowo i nie da się obok niej przejść obojętnie. Prezenterka kocha modę i nawet stworzyła własną markę odzieżową. Ubrania sama projektuje i łączy je w eleganckie komplety.

Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie
Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie
Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Od czasu do czasu żona Radosława Majdana lubi jednak pokazać pazur i wybiera wówczas mocniejsze stylizacje. Na premierę jednego z filmów Patryka Vegi, w którym też nagrała, włożyła koszulową czarną sukienkę, którą zawadiacko połączyła z długimi, skórzanymi rękawiczkami. Kropką nad "i" w tym przypadku były delikatne sandałki z piórami, które zrobiły "efekt wow". Jak widać, celebrytka wyciągnęła już dawno lekcje z przeszłości.

Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie
Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie
Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Małgorzata Rozenek-Majdan często też występuje w niezwykle kobiecej i seksownej odsłonie. Gwiazda dopasowuje swoje stylizacje do danego eventu i okazji. Nie zapomina także o najnowszych trendach. Na jednym z ostatnich pokazów mody żona Radosława Majdana prezentowała się wręcz zjawiskowo w białym komplecie z bardzo modnymi zdobieniami w kształcie róż. To nie pierwszy raz, gdy prezenterka stawia na mocniejszy kolor i robi z niego tzw. total look. By nie było nudno, gwiazda przełamuje przeważnie takie jednokolorowe stylizacje kontrastującymi elementami w postaci butów i torebki. Dzięki temu nigdy nie wygląda nudno.

Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie
Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie
Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości