Małgorzata Rozenek świętuje urodziny młodszego syna. Pokazała wzruszające nagranie

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna

Małgorzata Rozenek-Majdan ma prawdziwy powód do świętowania. Jej młodszy syn obchodzi 12. urodziny. Z tej okazji celebrytka dodała na Instagramie poruszające wideo ze zdjęciami syna. Pod postem pojawiło się wiele życzeń od bliskich i fanów rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwą mamą trzech synów. W 2003 r. prowadząca "Projekt Lady" poślubiła aktora Jacka Rozenka, z którym doczekała się dwóch synów. W 2006 r. na świecie pojawił się Stanisław, a cztery lata później Tadeusz.

Małgorzata Rozenek-Majdan - dzieci

W 2013 r. małżeństwo rozstało się, a Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła spotykać się z Radosławem Majdanem. Już w 2016 r. odbył się ślub pary, a cztery lata później na świecie pojawił się ich syn Henryk. Małgorzata Rozenek-Majdan mimo natłoku obowiązków jest oddaną mamą, co widać w jej mediach społecznościowych.

Dzieci zawsze są u niej na pierwszym miejscu, dlatego w tak wyjątkowy sposób uczciła urodziny swojego młodszego syna Tadeusza, bowiem chłopiec skończył 12 lat.

Zobacz wideo:

Małgorzata Rozenek kupuje prezenty przez cały rok
Małgorzata Rozenek kupuje prezenty przez cały rok Małgorzata Rozenek opowiedziała, jakie błędy popełnia podczas kupowania prezentów. Źródło: Co za Tydzień

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje 12. urodziny syna

Na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan dodała uroczy film, składający się ze zdjęć syna i napisała:

"12 lat temu na świat przyszedł na świat, mój drugi syn Tadeusz. Utwierdzając mnie w przekonaniu, że macierzyństwo to najpiękniejsze, co mogło mnie spotkać. Jestem z Ciebie bardzo dumna Tadeusz i bardzo Cię kocham. Tort i prezent czekają" - czytamy.

Następnie Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała krótkie nagranie z urodzin, na którym widać piękny tort i prezent, którym okazał się być laptop ze słuchawkami.

Na końcu szczęśliwa mama napisała:

"Mój kochany Tadeusz ma już 12 lat, kiedy to minęło? Żyj szczęśliwie, o miłość nie musisz się martwić, bo cała rodzina będzie Cię zawsze kochać" - napisała.

Pod postami pojawiło się wiele życzeń dla Tadeusza.

"Jaki on duży, sto lat", "Piękne urodziny, kochajcie się", "Wszystkiego najlepszego dla Tadeusza, już coraz bardziej wchodzi w nastoletni wiek", "Piękny prezent, sto lat", "Dużo zdrowia, radości i uśmiechu", "Wszystkiego, co najlepsze i spełnienia marzeń" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości