Małgorzata Socha i Natalia Kukulska przyjaźnią się od lat. Połączyły je córki

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Małgorzata Socha i Natalia Kukulska przyjaźnią się od lat

Czy szczera przyjaźń w show-biznesie jest możliwa? Dwie gwiazdy udowadniają, że warto pielęgnować taką relację. Małgorzata Socha i Natalia Kukulska znają się od lat, ale prawdziwy przełom w ich wspólnej historii nastąpił, gdy zamieszkały blisko siebie i urodziły w podobnym czasie córki. Co mówią o swojej przyjaźni?

Małgorzata Socha i Natalia Kukulska niedawno spędziły razem urlop w górach. Zabrały swoje rodziny i aktywnie spędzały czas na nartach. Córeczki gwiazd również są przyjaciółkami. Zobaczcie poniżej, jak aktorka i piosenkarka wspominają początki swojej znajomości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Małgorzata Socha o dzieciach
Małgorzata Socha o dzieciach

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha są sąsiadkami

Natalia Kukulska mieszka w podwarszawskim Komorowie. Małgorzata Socha mieszka w okolicy. Ich domy dzieli kilometr. Mogły więc lepiej się poznać.

"Jesteśmy sąsiadkami. Nasza relacja zrodziła się naturalnie z przyjaźni naszych córek, które chodzą razem do przedszkola. Mamy bardzo bliski kontakt i wiele wspólnych tematów do rozmów. Łączy nas też podobna wrażliwość" - mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z Plejadą.

Artystka w innym wywiadzie podkreśliła, że taka przyjaźń w show-biznesie nie zdarza się często.

Z Małgosią Sochą wiele mnie łączy [...] cieszę się, że w tej branży są takie osoby, z którymi można znaleźć ludzką nić porozumienia

Małgorzata Socha skomentowała w "Fakcie" relację z piosenkarką. Powiedziała, jak udaje im się dbać o relację pomimo napiętych grafików w pracy.

"Jest nam łatwiej, bo mamy bardzo dużo wspólnego, ale jesteśmy dla siebie bardzo wyrozumiałe przy okazji naszych zajętości. Więc kiedy jedna albo druga nie odbiera telefonów, to się wzajemnie rozumiemy" - tłumaczyła w rozmowie.

Córki Małgorzaty Sochy i Natalii Kukulskiej urodziły się w podobnym czasie

Kolejna rzecz, która zbliżyła artystki to wspólne oczekiwanie na córki. Natalia Kukulska 5 stycznia urodziła dziewczynkę, której dała na imię Laura, a Małgorzata Socha powitała na świecie córkę Basię dwa tygodnie później. Dziewczynki również przypadły sobie do gustu i się zaprzyjaźniły. Spędzają bardzo dużo czasu ze sobą. Dwa lata temu obie mamy pokazały, jak zorganizowały wspólne przyjęcie urodzinowe dla Laury i Basi.

"Tak się bawimy z Gosią pod pretekstem naszych 3-letnich jubilatek Basi i Laury! Było na czym oko zawiesić i co bezkarnie podjeść. Wszystko w lodowym, baśniowym klimacie" - napisała Natalia Kukulska na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości