Piotr Stramowski przedstawił partnerkę na premierze "Pokusy". Zobaczcie, jak wyglądali

Piotr Stramowski przyszedł z partnerką na premierę filmu

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke jakiś czas temu ogłosili swoje rozstanie. Para wychowuje wspólnie córkę. Aktor wcielił się w jedną z głównych ról w filmie "Pokusa". W czwartkowy wieczór gwiazdy produkcji świętowały zakończenie dzieła na uroczystej premierze. Na imprezie fotoreporterzy dostrzegli nową partnerkę Piotra Stramowskiego.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke na początku października 2022 przekazali mediom i fanom informację o rozpadzie ich związku.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - pisali w oświadczeniu na Instagramie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Stramowski przedstawił nową ukochaną

 27 stycznia film "Pokusa" wchodzi do kin. Dzień wcześniej w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się premiera produkcji z udziałem gwiazd. Piotrowi Stramowskiemu towarzyszyła jego nowa partnerka. Jest nią Natalia Krakowska, była scenografka, a obecnie neuromentorka.

Na oficjalnej stronie Natalii Krakowskiej możemy wyczytać, że od 2018 roku tworzy międzynarodowe kursy, warsztaty i terapie z zakresu zdrowia psychicznego, samorozwoju i neurowellness.

Piotr Stramowski na premierze "Pokusy" przedstawił nową partnerkę Źródło: Fotokibit/East News

Katarzyna Warnke zabrała głos w sprawie partnerki Piotra Stramowskiego

Co ciekawe, mimo wcześniejszej deklaracji o tym, że aktorska para nie będzie komentowała swojego rozstania, Katarzyna Warnke opowiedziała o tym w programie "Dzień Dobry TVN". Ważne było dla niej, aby podkreślić, że nie czuje się ofiarą rozstania.

"Chciałabym złożyć publicznie protest, ponieważ uważam, że za długo już patrzymy na rozwód jako na nieszczęście. Absolutnie jest co świętować. Przeżyliśmy ze sobą fantastyczny czas, mamy córkę. W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek. Powiem tak: jeżeli ktoś chce mi sprawić przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ jest to moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka" - podkreśliła.

Katarzyna Warnke zdradziła, co myśli o nowej partnerce swojego byłego ukochanego.

Tutaj trzeba się pogodzić z nową rzeczywistością a poza tym, życzę mojemu dziecku kochanej macoszki i chcę, żebyśmy sobie przybijały piątkę na leżakach na wakacjach. To nie jest tak, że to jest mój wysiłek w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Ja chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości