Marcela Leszczak przeprowadziła poważną rozmowę z synem. "Już nie będzie mówił 'stara panna'"

Marcela Leszczak
Marcela Leszczak na zdjęciu sprzed lat
Źródło: MWMEDIA
Marcela Leszczak i Michał "Misiek" Koterski to jedna z najbardziej charakterystycznych par polskiego show-biznesu. Narzeczeni kilkakrotnie bowiem rozstawali się i na oczach internautów deklarowali nieprzemijającą miłość. Obecnie wspólnie wychowują syna - Fryderyka, prężnie rozwijają się w mediach społecznościowych i pokazują swoją codzienność. Niedawno modelka przytoczyła na Instagramie rozmowę z dzieckiem. Chłopiec spytał bowiem o… jej męża.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski tworzą duet od 2016 roku. Zaledwie rok później na świat przyszedł ich syn, a palec modelki zaczął zdobić duży pierścionek. Mimo szybkich zaręczyn nie zdecydowali się na ślub, a po kilku miesiącach aktor wyprowadził się od partnerki. W 2019 roku ich drogi ponownie się połączyły, a sami zainteresowani chętnie opowiadali o tym, jak wygląda ich nowe, spokojne i sielankowe życie. Kolejny kryzys pojawił się w 2021 roku, gdy Misiek Koterski zaangażował się w związek z Dagmarą Bryzek. Nowa relacja nie trwała jednak długo i w tym samym roku aktor oświadczył się Marceli Leszczak a ta, ponownie powiedziała "tak". 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Jan Kliment o przekazywaniu dziecku pasji do tańca i sportu
Jan Kliment niedawno został tatą. Tancerz w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o planach na wychowanie syna. Okazuje się, że chce mu przekazać pewne pasje.

Marcela Leszczak przytoczyła rozmowę z synem. Zapytał o jej męża

Marcela Leszczak sumiennie publikuje relacje i zdjęcia w mediach społecznościowych, zapraszając internautów do swojej codzienności. To właśnie tam przytoczyła zabawną rozmowę z synem, podczas której mały Fryderyk zapytał o to, czy jest… starą panną. Modelka tego samego dnia opublikowała zdjęcie z dzieckiem i wytłumaczyła, że ich "kłótnia" poszła w niepamięć. Wyjaśniła także, jak woli być określana. 

"Pogodziliśmy się. Już nie będzie mówił 'stara panna' tylko 'niezamężna'" - zażartowała. 

Marcela Leszak
Marcela Leszczak opisała rozmowę z synem. Zapytał ją o męża
Marcela Leszak
Źródło: Instagram
Marcela Leszczak
Marcela Leszczak o kłótni z synem
Marcela Leszczak
Źródło: Instagram

Michał "Misiek" Koterski i Marcelina Leszczak deklarują, że obecnie podchodzą do swojego związku z ogromną rozwagą. Uczęszczają na terapię, starają się zrozumieć poprzednie błędy i na nowo zbudować szczęśliwą rodzinę. W jednym z niedawnych wywiadów aktor opowiedział o tym, że bardzo długo nie potrafił docenić starań ukochanej. 

"Przez długi czas nie doceniałem roli, jaką Marcela pełni w moim życiu. Kiedy urodził się nasz syn, Marcela przejęła całkowicie kwestię wychowania, podporządkowała swoje życie pod moje marzenia i moje spełnienie, a mnie się wydawało, że ona nic nie robi, ja z kolei robię 'takie' wielkie rzeczy, gram główne role w filmach" - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Wprost". 

Michał Koterski i Marcela Leszczak planują drugie dziecko? 

Wraz z informacją o tym, że Michał Koterski i Marcela Leszczak ponownie są razem, w mediach pojawiły się spekulacje dotyczące kolejnej ciąży modelki i powiększenia się ich rodziny. W jednym z wywiadów aktor skomentował te doniesienia i dodał, że choć obecnie nie oczekują potomka, ich zdania w tym temacie diametralnie się zmieniły. 

"Do niedawna Marcela nie chciała słyszeć o drugim dziecku, bo bardzo źle przechodziła ciążę z Frysiem, choć ja naciskałem, żebyśmy mieli drugie dziecko. Dziś to ona przebąkuje, że może jednak, że teraz jest dobry czas? I ja jestem na to gotów" - powiedział Michał "Misiek" Koterski w rozmowie z portalem Party.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości