Gwiazdy

Jan Kliment o wychowaniu syna. Chce pokierować jego "karierą" [TYLKO U NAS]

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jan Kliment niedawno został ojcem

Jan Kliment niedawno został tatą. Tancerz w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o planach na wychowanie syna. Okazuje się, że chce mu przekazać pewne pasje, jednak zarażenie go miłością do tańca zostawia żonie. "Ja to chyba będę kierował jego sportową karierą" - śmiał się.

Jan Kliment i Lenka Klimentova to jedna z najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. Tancerze niedawno po raz pierwszy zostali rodzicami, gdy na świecie pojawił się ich synek Cristian. Chłopiec od razu stał się oczkiem w głowie sławnych rodziców, którzy już wcześniej zastanawiali się nad jego wychowaniem. Okazuje się, że chcą się podzielić przekazywaniem pasji maluchowi.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jan Kliment o przekazywaniu dziecku pasji do tańca i sportu
Jan Kliment o przekazywaniu dziecku pasji do tańca i sportu Jan Kliment niedawno został tatą. Tancerz w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o planach na wychowanie syna. Okazuje się, że chce mu przekazać pewne pasje.

Jan Kliment o wprowadzaniu syna w świat tańca i pasji do sportu

Dagmara Olszewska zapytała Jana Klimenta o to, czy w przyszłości zamierza zarazić syna pasją do tańca. Celebryta odpowiedział, że w tej kwestii najprawdopodobniej najwięcej zdziała jego żona.

- Więcej to chyba przekaże moja żona (śmiech). Ona mówi, że nie ma opcji, żeby mój syn nie umiał tańczyć - zaczął.

Tancerz przyznał, że zgadza się w tej kwestii z ukochaną. Zaznaczył jednak, że chciałby, by jego dziecko poznało także inne aktywności.

- Tu ma rację. Ja to chyba będę kierował jego sportową karierą, taką piłkarską, może hokej, może tenis... - zastanawiał się.

Jan Kliment i Lenka Klimentova niedawno zostali rodzicami

Syn Jana Kliemnta i Lenki Klimentovej urodził się 1 grudnia 2022 roku. Małżeństwo na zawsze zapamięta ten niezwykły dla nich dzień, ponieważ ich droga do zostania rodzicami nie była usłana różami. Para bowiem aż sześć lat starała się o potomka, jednak bezskutecznie. Jan Kliment niedawno w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz przyznał, że wieść o ciąży ukochanej była dla niego nie tylko szczęśliwą wiadomością, ale także sporą niespodzianką.

- Gdy Lenka powiedziała mi, że jest w ciąży, to było "wow" - wspominał w rozmowie z nami.

Para pochwaliła się przyjściem na świat dziecka w mediach społecznościowych.

"To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dla tego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go. CRISTIAN KLIMENT" - pisali na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości