Marcelina Zawadzka jest w ciąży! "Ogromna wdzięczność"

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Źródło: MWMEDIA
Marcelina Zawadzka, znana polska modelka, prezenterka telewizyjna i Miss Polonia zaskoczyła swoich fanów radosną wiadomością. Informacją o ciąży podzieliła się w mediach społecznościowych, wywołując falę gratulacji i entuzjazmu.

Marcelina Zawadzka urodziła się 25 stycznia 1989 roku w Malborku. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu. Jej rodzina i przyjaciele opisują ją jako osobę pełną energii i pasji, która zawsze dąży do realizacji swoich marzeń. Zyskała szeroką rozpoznawalność w 2011 roku, kiedy zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej uroda i charyzma szybko otworzyły jej drzwi do świata modelingu oraz telewizji. Pracowała jako modelka zarówno w Polsce, jak i za granicą, pojawiając się na okładkach prestiżowych magazynów oraz uczestnicząc w pokazach mody.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KLARA_WARNKE_DZIECKO
Katarzyna Warnke o wychowaniu córki
Źródło: cozatydzień

Marcelina Zawadzka jest w ciąży

Marcelina Zawadzka ogłosiła swoją ciążę za pośrednictwem emocjonalnego postu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym widać delikatnie zarysowany brzuszek i to, że modelka promienieje szczęściem. Towarzyszył temu wzruszający opis, w którym podzieliła się swoimi uczuciami i radością z nadchodzących zmian w jej życiu.

"Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to, że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jej owoc" - napisała.

Reakcje na wiadomość o ciąży Marceliny Zawadzkiej były niezwykle pozytywne. Fani natychmiast zasypali ją gratulacjami i życzeniami zdrowia oraz szczęścia dla niej i jej przyszłego dziecka. Wiele osób podkreślało, że będzie wspaniałą mamą, czerpiąc inspirację z jej dotychczasowych osiągnięć i pozytywnego podejścia do życia.

"Gratulacje kochani";

"To wspaniała wiadomość";

"Będziecie wspaniałymi rodzicami" - czytamy na profilu gwiazdy.

Marcelina Zawadzka - co o niej wiemy?

Marcelina Zawadzka tuż po sukcesie w konkursie Miss Polonia trafiła do świata telewizji. Prowadziła audycję śniadaniową i występowała w wielu programach rozrywkowych. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie zgromadziła imponującą liczbę obserwujących. Jej profil to mieszanka zawodowych projektów, prywatnych chwil oraz inspirujących treści. Marcelina chętnie dzieli się z fanami swoimi pasjami, takimi jak moda, podróże i zdrowy styl życia.

Jej autentyczność i otwartość sprawiły, że ma wierną i pokaźną grupę fanów, którzy cenią ją za szczerość i pozytywne podejście do życia. Marcelina Zawadzka często angażuje się w akcje charytatywne i społeczne, promując ważne inicjatywy i zachęcając swoich obserwujących do wspierania potrzebujących.

Modelka od dłuższego czasu jest w związku z Maxem Gloecknerem. Para poznała się podczas wyjazdu do Meksyku. W 2023 roku oficjalnie zostali narzeczeństwem jednak systematycznie odmawiają komentarzy dotyczących ich relacji i zaznaczają, że chcą tę kwestię zostawić dla siebie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości