Gwiazdy, które zostały lub zostaną mamami w 2024 roku. Niektóre obchodzą swój pierwszy Dzień Matki

Gwiazdy, które zostały mamami w tym roku
Gwiazdy, które zostały mamami w tym roku
Źródło: MWMEDIA/GETTY IMAGES
Dzień Matki to dobry czas, aby przypomnieć sobie, które gwiazdy wiedzą już co to macierzyństwo. Kilka znanych pań, które były w ciąży, już powitało na świecie swoje pociechy, a kolejne celebrytki czekają na ten wyjątkowy moment. Kto już cieszy się z roli mamy, a kto jeszcze oczekuje na narodziny maluszka? Sprawdźcie koniecznie!

Zofia Zborowska Wrona, Hilary Duff czy Suki Waterhouse - te znane aktorki nie muszą już dłużej czekać na rozwiązanie ciąży i mogą już przytulić dzieciątko do serca. Kto jeszcze w tym roku doświadczył lub doświadczy uroków macierzyństwa?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BEJBIS_ZBOROWSKA_MAZ
Zofia Zborowska nie chciałaby wystąpić z Andrzejem Wroną w jednym filmie. "Nie, nie, nie!"
Zofia Zborowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do debiutu filmowego Andrzeja Wrony.

Agnieszka Wolszczyk (Ciocia Liestyle)

Agnieszka Wolszczyk znana jako Ciocia Liestyle i model Jakob Kosel w styczniu 2021 r. powitali na świecie córkę Michalinę. W lutym 2024 roku influencerka urodziła chłopca, któremu nadali imię Józek.

Paulina Rzeźniczak

We wrześniu 2023 roku Paulina i Jakub Rzeźniczakowie ogłosili, że zostaną rodzicami. Ich córeczka urodziła się 10 lutego 2024. Otrzymała imię Antonina. Jakub Rzeźniczak ma też córkę Inez ze związku z Eweliną Taraszkiewicz.

Zofia Zborowska-Wrona

Zofia Zborowska-Wrona w listopadzie 2023 r. poinformowała, że jest w ciąży. W maju 2024 r. wraz z mężem, Andrzejem Wroną, powitali na świecie drugą córkę Jaśminę. Zakochani 29 lipca 2021 r. po raz pierwszy zostali rodzicami. Zofia Zborowska-Wrona z entuzjazmem dzieli się opowieściami na temat córki Nadziei, ale nie pokazuje jej twarzy w mediach społecznościowych.

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojeciech Szczęsny ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka w marcu 2024 roku. Para nie potwierdziła oficjalnie, ale media podają, że spodziewają się narodzin drugiego synka. Ich pierworodny Liam bardzo ucieszył się na wieść, że będzie starszym bratem. Jak mówiła Marina Łuczenko-Szczęsna w jednym z wywiadów, bardzo prosił rodziców o rodzeństwo.

Sandra Kubicka (Milwiw-Baron)

Informacja o tym, że Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron spodziewają się dziecka, obiegła media pod koniec 2023 roku. Modelka wyjawiła wówczas, że na świecie pojawi się synek.

Suki Waterhouse

Pierwsze dziecko Suki Waterhouse i Roberta Pattinsona przyszło na świat w marcu 2024 roku. Nie zdradzili jednak żadnych szczegółów. Różowy wózek prowadzony przez parę na zdjęciach zrobionych przez paparazzich został uznany za potwierdzenie, że para doczekała się córki.

Hilary Duff

Hilary Duff i Matthew Koma, wokalista i DJ, są razem od 2017 roku. Para wychowuje już troje dzieci: córki Banks Violet Bair i Mae James oraz syna aktorki Lucę Cruza Comrie, z poprzedniego związku. Informacja o kolejnej ciąży aktorki pojawiła się w mediach w grudniu ubiegłego roku, a teraz przyszedł czas na radosne powitanie nowego członka rodziny. Czwarte dziecko pary, córeczka, została obdarzona pięknym imieniem - Townes Meadow Bair.

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens i jej mąż Cole Tucker spodziewają się właśnie swojego pierwszego dziecka. Aktorka powiedziała "tak" młodszemu o 7 lat baseballiście w grudniu 2023 roku.

Lea Michele

Lea Michele w marcu tego roku za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że wraz z mężem Zandym Reichem spodziewa się drugiego dziecka. Tym razem będzie to dziewczynka. Małżonkowie mają już synka, który nazywa się Ever Leo. Gwiazda chętnie pojawia się na branżowych wydarzeniach, np. rozdaniu Oscarów i pozuje do zdjęć, dumnie prezentując ciążowe krągłości.

Hailey Bieber

Hailey Bieber jest znana ze swojej pracy jako modelka, jest również córką amerykańskiego aktora Stephena Baldwina. Od sześciu lat jest w związku z wokalistą Justinem Bieberem. Para powiadomiła o tym, że spodziewa się narodzin pierwszego dziecka, publikując nagranie z romantycznej sesji zdjęciowej. Na wideo wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek Hailey Bieber, która trzyma się za niego ubrana w białą suknię.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/GETTY IMAGES

podziel się:

Pozostałe wiadomości