Marcin Bosak znów jest zakochany? Po raz pierwszy pokazał partnerkę. Kim jest Marika Bednarz?

Marcin Bosak
Marcin Bosak
Źródło: MWMEDIA
Marcin Bosak to popularny polski aktor, znany z wielu seriali i filmów takich jak "Tylko mnie kochaj" czy "Pokot". Gwiazdor niespodziewanie pokazał nową partnerkę podczas premiery najnowszej produkcji ze swoim udziałem. Na czerwonym dywanie pojawił się z piękną, rudowłosą damą u boku. Kim jest jego nowa wybranka?

Marcin Bosak do 2021 roku był w związku z Marią Dębską. Media donoszą, że po rozwodzie jego była żona zaczęła sobie na nowo układać życie u boku jednego z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Aktorka została przyłapana na namiętnych pocałunkach z Dawidem Podsiadłą. Gwiazdorska para była razem na koncercie w jednym z warszawskich klubów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dawid Podsiadło o koncercie w Chorzowie
Źródło: "Co Za Tydzień"

Marcin Bosak pokazał partnerkę – kim jest Marika Bednarz?

Marcin Bosak zaprezentował nową partnerkę podczas premierowego pokazu najnowszego serialu. 44-letni aktor pojawił się w towarzystwie czarującej kobiety, z którą chętnie pozował do zdjęć. Wyglądali na szczęśliwych i zakochanych. W rozmowie z Simoną Stolicką dziennikarką Pudelka potwierdził, że towarzysząca mu piękność to jego aktualna partnerka.

Marika Bednarz, bo tak nazywa się nowa sympatia popularnego artysty, to modelka o międzynarodowej karierze. W świecie modowym znana jest pod pseudonimem Marika. Jak można zauważyć na jej profilu na Instagramie, z powodzeniem spełnia się jako modelka. W mediach społecznościowych chwali się licznymi fotografiami z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Historia jej wejścia w świat mody jest iście filmowa.

"Zobaczyła mnie fotografka na ulicy w Krapkowicach i skontaktowała się z pytaniem, czy wzięłabym udział w sesji zdjęciowej. Później namawiała mnie na zgłoszenie się do agencji modelek, ale początkowo się nie zgadzałam, myślałam, że to nie dla mnie. Po roku zrobiła mi kolejną sesję i temat agencji znów powrócił"- mówiła Marika w wywiadzie dla Nowin Krapkowickich.

Decyzja o zapisaniu się do agencji modelek okazała się strzałem w dziesiątkę. Marika Bednarz brała udział w wielu międzynarodowych kontraktach. Wyjeżdżała do Mediolanu czy Pekinu.

Marcin Bosak rozwiódł się z Marią Dębską

Maria Dębska i Marcin Bosak rozstali się po zaledwie kilkunastu miesiącach małżeństwa. Aktorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w sierpniu 2020 roku. Ich relacja doświadczyła wzlotów i upadków, które ostatecznie doprowadziły do decyzji o rozwodzie.

Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku zaczęły pojawiać się w 2021 roku. Podobno przez pół roku para uczęszczała nawet na terapię małżeńską, jednak jak się okazało, nawet wizyty u specjalistów nie pomogły ocalić ich małżeństwa. W marcu 2022 roku aktorzy zadecydowali o rozstaniu. Maria Dębska przez długi czas starała się unikać publicznego komentarza na ten temat. W końcu opowiedziała o bolesnym rozstaniu.

"Każdy pisze swoją historię, każdy ją musi przeżyć na nowo i kiedy ja stanęłam przed taką decyzją w swoim życiu, to oczywiście echo tego wychowania właśnie, żeby przetrwać, żeby za wszelką cenę wytrzymać, żeby zacisnąć zęby, co robiłam przez wiele lat i nie tylko w przenośni, ale też zaciskałam zęby w nocy bardzo mocno i w wielu sytuacjach swojego życia, żeby, wiesz, zdusić to i otrzeć te łzy w kuchni i wrócić uśmiechniętą, że przyszedł taki moment, w którym po prostu ja poczułam, że jakby wewnętrznie dojrzałam i to się wydarzyło właśnie wtedy, kiedy podjęłam decyzję o tym, żeby po prostu się rozstać" - wyznała w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W moim stylu".

Zakończenie małżeństwa było dla aktorki trudnym okresem. Czuła, że jest to koniec pewnego etapu w jej życiu. W rozmowie z Magdą Mołek przyznała, że początkowo miała wrażenie, że coś się skończyło, czuła się przegrana.

"Miałam 31 lat i myślałam, że to już koniec" - opisywała swoje uczucia.

Gwiazda zdecydowała się jednak skorzystać z profesjonalnej pomocy. Terapeutka pomogła jej dostrzec zupełnie inny wymiar tej sytuacji.

Maria Dębska i Marcin Bosak
Maria Dębska i Marcin Bosak
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości